LEGO مجموعه گیاه شناسی را با 2 مجموعه گل جدید گسترش می دهد • کتاب اسباب بازی


دسته گل وحشی لگو. | منبع: گروه لگو

دو گل جدید در باغ لگو در حال رشد هستند.

گروه LEGO مجموعه گیاه شناسی خود را با دو مجموعه جدید گسترش می دهد: ،مت مرکزی گل خشک، چیدمان پاییزی قرمز، نارنجی و زرد که می تواند روی میز قرار داده شود یا به دیوار آویزان شود، و دسته گل وحشی، گروهی از چشم. گل‌هایی با اشکال و اندازه‌های مختلف که می‌توانند در گلدان نمایش داده شوند.

مرکز گل خشک لگو. | منبع: گروه لگو

جیمی برارد، مدیر ارشد طراحی در گروه LEGO می‌گوید: «ما می‌خواهیم دو مجموعه جدیدی را که امروز راه‌اندازی می‌کنیم، به مردم کمک کنند تا نزدیک‌تر شوند». «خواه ،ید ست برای یکی از عزیزان به من،ت‌هایی مانند روز مادر یا روز ولنتاین باشد، یا در هر نقطه دیگری از سال فقط به ،وان یک تشکر کوچک. چرا یک گیاه لگو با ماندگاری بیشتری نمی دهید و نمی تو،د زمان ارزشمندی را برای ساخت آن با هم صرف کنید؟ ما می د،م که گیاهان چه لذتی را برای مردم به ارمغان می آورند و مجموعه گیاه شناسی در حال رشد لگو ما با در نظر گرفتن این موضوع ایجاد شده است. گیاهان راهی عالی برای گرد هم آوردن مردم و نشان دادن قدرد، ما از یکدیگر هستند.»

مجموعه گیاه شناسی لگو در سال 2021 با دسته گل و درخت بونسای راه اندازی شد. از آن زمان، مجموعه ل،ای بزرگسالان گسترش یافته و شامل ارکیده ها، ،ولنت ها و سایر گیاهان می شود.

مجموعه گل های خشک شده و دسته گل های وحشی می افتند lego.com و در ،ده‌فروشی‌های تخصصی که از اول فوریه شروع می‌شوند به ترتیب با 49.99 دلار و 59.99 دلار.


منبع: http://toybook.com/lego-botanical-collection-expansion-2023/