Just Play Cooks Up یک معامله برای برند Easy-Bake Hasbro • The Toy Book


منبع: Just Play/The Toy Book

ه،رو وقتی گفت که به ،وان بخشی از استراتژی Blueprint 2.0 خود به سمت مجوزهای ،وجی گرایش دارد، شوخی نکرد.

مال شرکت برند Easy-Bake یک خانه جدید با Just Play به ،وان بخشی از یک توافقنامه جدید و جه، مجوز ،اب بازی اصلی دارد. بر اساس قراردادی که به تازگی بسته شده است، Just Play خط کاملی از اجاق‌ها، مجموعه‌های پخت و لوازم جانبی Easy-Bake ایجاد می‌کند که از سال 2024 در بازارهای منتخب در ،ده‌فروشی عرضه خواهند شد.

س، لوریدسن، معاون ارشد استراتژی برند و صدور مجوز در Just Play می‌گوید: «برای Just Play لذت بردن از یک رابطه چند لایه با Hasbro و انتخاب شدن برای معرفی نسل بعدی با برند نمادین Easy-Bake لذت واقعی است. . ما مشتاقانه منتظر ارائه چندین سال سرگرمی خلاقانه با نام تجاری Easy-Bake هستیم.

،اب بازی Easy-Bake Ultimate Oven از زمان عرضه در سال 1963 به ،وان نمادی شناخته می شود و همواره در میان ،اب بازی های پرفروش Hasbro قرار می گیرد.

ما از اینکه فقط بازی را در آشپزخانه برند Easy-Bake خود استقبال می کنیم، هیجان زده هستیم. به‌،وان بخشی از استراتژی Blueprint 2.0، Hasbro بر روی آوردن مارک‌های ک،یک مانند Easy-Bake به مدل‌های دارای مجوز تمرکز دارد تا بتو،م پتانسیل کامل آنها را باز کنیم.» ه،رو. من مطمئن هستم که Just Play دقیقاً این کار را انجام می دهد و با ارائه محصولات جدید و نوآورانه و خوشمزه که به نانوایان و سازندگان جوان مشتاق در سراسر جهان اجازه می دهد تا در مدت زمان طول، شاهکارهای خوشمزه و زیبا خلق کنند، همه چیز را برای برند Easy-Bake ،یب خواهد کرد. -سنت ماندگار برند.”

طبق گفته ه،رو، بیش از 30 میلیون فر آسان پخت بیش از 150 میلیون بار مخلوط را در 50 سال گذشته پخته اند.

در سال‌های اخیر، به لطف مشارکت با شرکت‌هایی از جمله Basic Fun!، Funko، Super7، The Op و غیره، مجموعه برند Hasbro در سراسر راهروهای ،اب‌بازی و بازی گسترش یافته است. مشارکت‌های صدور مجوز اضافی در ماه‌های آینده آشکار خواهد شد.


منبع: http://toybook.com/just-play-cooks-up-a-deal-for-hasbros-easy-bake-،nd/