Jazwares • کتاب اسباب بازی


لورا زبرسکی، رئیس Jazwares، در مورد مجوز، ،ده فروشی و موارد دیگر در این نسخه توسعه یافته صحبت می کند. کتاب ،اب بازیمیزگرد پرسش و پاسخ وضعیت صنعت در سال 2023. بینش بیشتری از ستاره های صنعت ،اب بازی می خواهید؟ برای بررسی ،یب امسال اینجا را کلیک کنید!

کتاب ،اب‌بازی: در چند سال گذشته، Jazwares محصولات خود را در دسته‌های جدیدی گسترش داده است. تنوع برای پرتفوی شرکت چقدر مهم است؟

LZ: ما در چند سال گذشته مجموعه خود را با ارائه محصولات جدید در دسته بندی هایی مانند لباس و حیوانات خانگی متنوع کرده ایم. آوردن بازی و نوآوری به مناطق – و راهروهای جدید – یک استراتژی کلیدی برای Jazwares است.

سل: آ صف قوی از املاک دارای مجوز در حال حاضر در اصطبل Jazwares ،ن هستند، از جمله Pokémon، Star Wars، و All Elite Wrestling (AEW) – که همه آنها را می توان همیشه سبز در نظر گرفت. برخی از روندهای قابل توجهی که در فضای مجاز ،اب بازی مشاهده می کنید چیست؟

LZ: در فضای مجاز ،اب‌بازی، شاهد موفقیت شگفت‌انگیز املاک دارای مجوز هستیم که دارای جذابیت چند نسلی با مارک‌های مورد علاقه طرفداران، مانند Pokémon، Star Wars، و AEW هستند، اما همچنین دارای ویژگی‌های جدیدتری که استراتژی محتوای همیشه روشن را در بر می‌گیرند. همانطور که با کوکاملون دیدیم.

خط مخمل خواب دار جدید Jazwares Living on the Veg از بخش Russ Kellytoy می آید. | منبع: Jazwares/The Toy Book

شکی نیست که Squishmallows همچنان یک غول بزرگ در ،ده فروشی است. Jazwares چگونه برای ادامه رشد و نوآوری برای برند برنامه ریزی می کند؟

LZ: خوب، ما قرار نیست همه سس مخفی خود را بریزیم، اما می توانم به شما بگویم که مراقب یک سال پر از لحظات بازاریابی ویروسی، همکاری های داغ و محصولات سبک زندگی باشید که به سمت تعداد فزاینده وفادار ما طراحی شده است. طرفداران

سل: دسترسی به محصولات داغ با قیمت منصفانه برای ،ده فروشان مستقلی که فاقد قدرت ،ید فروشگاه های بزرگ هستند، موضوع مهمی بوده است. Jazwares چگونه با آن فروشگاه ها ارتباط برقرار می کند و از آن پشتیب، می کند؟

LZ: Jazwares برای شراکت ما با ،ده‌فروش‌های تخصصی ارزش قائل است و ما همچنان به یافتن راه‌های جدید برای شراکت با رشد تجارت خود ادامه خواهیم داد. از راه اندازی محصولات جدید تا محصولات انحصاری، راه های زیادی برای ارتباط با این کانال مهم ،ده فروشی وجود دارد.

TB: حرکت نمایشگاه ،اب بازی از فوریه تا سپتامبر چگونه بر برنامه های تجاری شما تأثیر می گذارد، و نظر شما در مورد تغییر نمایشگاه تجاری چیست؟

LZ: این حرکت برای کل صنعت فوق‌العاده است زیرا اکنون با چرخه ،ده‌فروشی برای انتخاب محصول هماهنگ است. همچنین بازخورد لازم را برای تصمیم گیری هوشمندانه در مورد ابزارسازی و ساخت به تولیدکنندگان می دهد.

سل: پیش بینی کلی شما برای وضعیت صنعت ،اب بازی و ،ده فروشی ،اب بازی در سال جاری چیست؟

LZ: ما محتاطانه خوشبین هستیم که صنعت ،اب بازی سال خوبی خواهد داشت.


نسخه ای از این پرسش و پاسخ در اصل در نسخه 2023 منتشر شد کتاب ،اب بازی بزرگ. اینجا کلیک کنید برای خواندن کامل شماره! می خواهند دریافت کنند کتاب ،اب بازی در حال چاپ؟ اینجا کلیک کنید برای گزینه های اشتراک!


منبع: http://toybook.com/state-of-the-industry-qa-2023-jazwares/