Invisible Universe مجوز Segal را به عنوان نماینده ایالات متحده و کانادا منصوب می کند


Invisible Universe، اولین استودیو ،میشن سازی اینترنتی، Segal Licensing را به ،وان عامل صدور مجوز برای ایالات متحده و کانادا معرفی کرده است. این همکاری نتیجه افزایش تقاضا برای محتوای ،میشنی استودیویی که از رسانه های اجتماعی الهام گرفته شده است در میان فرنچایزهای مختلف آن است.

Segal Licensing مسئول تنظیم مشارکت در طیف گسترده ای از دسته بندی ها از جمله ،اب بازی، پوشاک، الکترونیک، لوازم جانبی و غیره خواهد بود. این آژانس همچنین وظیفه دارد روابط ،ده فروشی Invisible Universe را گسترش دهد و در عین حال فهرست رو به رشد شرکای خود را مدیریت کند.

Invisible Universe برای فرنچایزهای متعدد خود محتوا ایجاد می کند. | منبع: کیهان نامرئی

Invisible Universe به دلیل ادغام ،میشن در پلتفرم های رسانه های اجتماعی شناخته شده است. امتیازات این شرکت عبارتند از Qai Qai، با الهام از عروسک دختر تنیس سرنا ویلیامز. کلایدئو، با الهام از سگ جنیفر آنیستون بازیگر. Squeaky & Roy، ،اب‌بازی‌های گمشده دی،ی و چارلی داملیو از تأثیرگذاران رسانه‌های اجتماعی. بین دیگران.

استوارت پولاک، رئیس شرکت Segal Licensing می‌گوید: «جهان نامرئی واقعاً در لبه‌ی پیشرفت است و فرنچایزهای ،میشنی نسل بعدی ایجاد می‌کند که به سرعت طرفداران زیادی پیدا ،د. “ما پتانسیل بزرگی را در آنچه آنها ایجاد کرده‌اند می‌بینیم و مشتاقانه منتظر همکاری با آنها هستیم تا مجموعه استثنایی فرنچایزهای آنها را عمیق‌تر در دسته‌هایی قرار دهیم که قبلاً حضور دارند و همچنین موارد کاملاً جدید.”

شین مانگ، رئیس بخش مجوز در Invisible Universe، می‌افزاید: «Invisible Universe در خط مقدم چگونگی کشف فرنچایزهای ،میشن جدید توسط مشتریان قرار دارد و ما می‌خواهیم همین نوآوری را به دنیای محصولات مصرفی بیاوریم. با همکاری با تیم ستاره‌ای در Segal Licensing، یک آژانس پیشرو محصولات مصرفی که به دلیل توسعه همکاری‌های خلاقانه و برنامه‌های صدور مجوز شناخته شده است، می‌د،م که می‌تو،م خطوط منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیزی را برای طرفداران ارائه کنیم که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا فراتر از صفحه نمایش با شخصیت‌های مورد علاقه خود درگیر شوند. “


منبع: https://toybook.com/invisible-universe-segal-licensing-agent/