Hasbro: GI Joe Classified Zarana


خش،الی طبقه بندی شده در اوایل امسال به یک باران موسمی تبدیل شده است و من نمی توانم خوشحال باشم. من حدود یک هفته است که منتظر حضور دکتر مایندبندر هستم، زیرا ه،رو واقعاً در مورد این پیش‌سفارش‌ها با آنها ارتباط برقرار می‌کند، به من هشدار می‌دهد که به‌زودی شارژ می‌شود، به من اطلاع می‌دهد که شارژ شده‌ام، و در نهایت ارسال اطلاعیه حمل و نقل برع،، Gamestop بدون اخطار حمل و نقل زارانا را برای من فرستاد! این عجیب است، اما یک شگفتی بزرگ. او یکی از چهره های مورد انتظار من است، پس بیایید نگاهی بیندازیم!

این موج غبارآلود/زرشکی گارد/زارانا آ،ین نفس از جعبه‌های پنجره باز برای GI Joe است، بنابراین هنر بیشتر در کناره‌ها قرار می‌گیرد. من انرژی موجود در این نقاشی‌ها و نوعی شادی شیدایی زارانا را در این سه‌گانه دوست دارم. به نظر می رسد که به وضوح بر اساس شکل طبقه بندی شده باشد زیرا جزئیات لباس و سلاح ها با ،اصر جدید این شکل مطابقت دارد. وقتی دیدم که Zarana، Dusty و CGها به نقاشی دیواری پشتی اضافه نشده اند، کمی ناامید شدم، اما اکنون خط بسیار بزرگ شده است.

زارانا با یک تکه موی جایگزین، یک چاقو، یک چاقوی بزرگتر، یک تفنگ با ژورنال قابل جابجایی و یک بسته ارائه می‌شود.

چاقوی کوچکتر کمی احساس سبکی به آن دارد و برای تیغه تا حدودی گرد آن یک رنگ نقره ای می گیرد. به خوبی در دست و غلاف ران قرار می گیرد.

تفنگ دارای جزئیات بسیار پیچیده ای است و حس واقعی تری نسبت به برخی از تفنگ های الهام گرفته از nerf دارد. خوب، برای چشم آموزش ندیده من واقع بینانه تر است. من وانمود نمی کنم که متخصص اسلحه هستم. مجله به خوبی و محکم در آنجا قرار می گیرد، بنابراین ترس از دست دادن آن را احساس نمی کنم. کمی افزودنی عجیب و غریب با یک تیغه اره مهارتی در جلوی تفنگ وجود دارد. به نظر می رسد که یک به روز رس، ظریف تر در مورد تیغه های بزرگتر اسلحه قدیمی او باشد، اگرچه به نظرم خنده دار است که محافظ اره از بریده شدن دستان او در هنگام نگه داشتن پست تثبیت کننده محافظت نمی کند.

کوله پشتی شکل کلی شبیه به بسته قدیمی دارد، اما من به روز رس، اینجا را نیز دوست دارم. لبه‌های سختی با ظاهری فنی وجود دارد که با کیسه‌های پارچه‌ای نرم مخلوط شده‌اند و از نظر بصری جالب است. همچنین یک سوراخ بزرگ در بالا وجود دارد که به چاقوی داغ می رسد. واقعاً فقط در یک موقعیت تا آ، می لغزد و به خوبی در آنجا باقی می ماند.

می‌خواهم بگویم Hot Knife اصطلاحی بود که مردم ه،رو هنگام اعلام زارنا از آن استفاده ،د و این سلاح شبیه یک چاقوی شکاری است که به یک متر PKE متصل شده است. کمی برنامه رنگ قرمز دارد تا نشان دهد که گرما دارد و ایده این است که چاقو در بسته شارژ می شود. این یک ایده جالب است و به خوبی اجرا شده است به گونه ای که احساس می کنم به حال و هوای ت،یب کلی من از Dreadnoks می افزاید بدون اینکه او را خیلی از ظاهر V1 خود دور کند.

مانند لیدی جی، زارانا دارای دو گزینه موی قابل تعویض است. یکی بیشتر شبیه بوفه موهاوک فیگور قدیمی او است و یکی بیشتر شبیه کفال زیر برش/مینی مدرن است. مینی مولت یک رنگ آمبره واقعاً خنک دارد که نارنجی روشن جلوی موهایش را به پ،تیک صورتی تکه مو با صورتی تیره در طرفین تبدیل می کند. این بسیار موثر است و به نوعی حال و هوای موهای نارنجی بیشتری را در کارتون به ارمغان می آورد و فکر می کنم آن را به مدل ک،یک ترجیح می دهم. قطعات به راحتی عوض می‌شوند و من احساس می‌کنم که کمی بهتر از لیدی جی جا می‌شوند، اگرچه هنوز هم می‌تو،د هنگام ژست گرفتن، آنها را کج کنید.

مجسمه سازی روی Zaranna فوق العاده است. اول از همه، من از تغییرات جزئی آنها در طراحی قدیمی با احساس ژاکت چرم سخت تر در بالا لذت می برم. نسبت‌ها نازک هستند، اما محکم و ،نه هستند، بدون اینکه به یک کاریکاتور کمیک بوک از آناتومی اغراق‌آمیز متمایل شوند. جزئیات فقط برای من آواز می خواند، همه چیز بسیار تیز است. من احساس می‌کنم که این ارقام با وضوح بالا در مقایسه با برخی دیگر از پیشنهادات با جزئیات کمتر Hasbro هستند. همه چیز دارای بافت و جزئیات است. شلوار بافت جین عالی دارد و جزئیات ریز لباس مانند دوخت روی چکمه ها، زنجیر، سگک ها و بافت چرمی روی تمام بند ها وجود دارد که به شکل واقعی گرایی می بخشد. نکته برجسته برای من چهره با چشمان شدید و تمس، عالی او است که شخصیت بسیار زیادی را با هم ارتباط می دهد. مجسمه ساز فرد آکزون این یکی را از پارک بیرون انداخت.

این رنگ، مجسمه سازی عالی را به ویژه با چاپ صورت فوق العاده برجسته می کند. چشم ها سوراخ می شوند و فکر می کنم مجسمه سازی دندان ها را بیرون می آورد. همیشه می‌توان جزئیات بیشتری را با رنگ‌هایی مانند سگک‌های کمربند و بند (یا طرح شعله روی چکمه‌های او) یا مقداری مسواک زدن و شستشو روی لباس برجسته کرد. فکر می‌کنم شلوار جین می‌توانست از یک برس خشک بهره‌مند شود.

فن بیان خیلی خوب است، اما من چند تا حرف دارم. زارانا دارد:

  • شانه‌ها، مچ‌ها، ، و مچ پا چرخان/لولا
  • دوسر و ران چرخان
  • سر توپ و سوکت، پایین گردن، میان تنه و کمر
  • زانوها و آرنج های دو لولایی
  • پیچ های لولایی پروانه ای
  • ، لولایی کشویی

نوک‌های لولایی پروانه‌ای مرتب هستند زیرا زیر روکش پیراهن او قرار گرفته‌اند و به نظر می‌رسد که بهتر از بسیاری از چهره‌ها با این نقطه مفصلی در خط حرکت می‌کنند. شایان ذکر است که ، فیگور من کاملاً خارج از جعبه کار می کرد و نیازی به اضافه ، روغن شوک به آنها احساس نمی کردم. بیشتر نقاط مفصلی دارای برد بالایی هستند، به خصوص مفاصل توپ (خیلی شیب)، اما چند مشکل وجود دارد. بالشتک های شانه پ،تیکی نرم هستند و به شانه ،بانده می شوند، بنابراین لولا ، شانه ها به سمت بالا کمی مشکل است و می تواند بالشتک های شانه را خم کند. ای کاش آنها از روشی استفاده می ،د که من در سری سیاه جنگ ستارگان دیده ام که در آن زره شانه به گیره ای متصل می شود که به فنج، که در مجموعه شانه قرار دارد وصل می شود، بنابراین می تواند با بازو یا لولا در خارج از مسیر بچرخد. شاید وقتی به زندار برسند.

برش لولا لگن امکان شکاف را فراهم می کند، اما در ،مت بالایی ساق پا نیز از برخی زوایای در حالت خنثی قابل مشاهده است.

در کل من عاشق این شکل هستم. Dreadnoks جناح مورد علاقه من در دنیای جو هستند، بنابراین من می توانم کمی در مورد آنها بداخلاق باشم، اما این برای من بسیار خوب بود. حرکات بی،، ارائه عالی را ،اب نمی کند و اگرچه ممکن است کمی تعصب به تازگی داشته باشد، زارانا در رقابت برای بهترین چهره من در سال است.

درباره نویسنده پست


منبع: http://thefwoosh.com/2022/11/hasbro-g-i-joe-cl،ified-zarana/