Hasbro Drizzt Do’Urden Dungeons & Dragons Golden Archive – The Toyark


Hasbro Drizzt Do Urden Dungeons Dragons Golden Arc،e 12

فیگور جدید بایگ، طلایی سیاهچال‌ها و اژدها امروز با یک فیگور 35th Anniversary Drizzt، که دارای کپی امضای RA Salvatore است، حذف شد! ،ده‌فروشی با قیمت 29.99 دلار با تاریخ ارسال اوت 2023 به فروش می‌رسد. برای دیدن ع،‌ها و جزئیات به ادامه مطلب بروید، برای گرفتن یکی از حامیان ما در زیر ضربه بزنید!

Hasbro Dungeons & Dragons Golden Arc،e Drizzt Do’Urden

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

###

این افسانه با این اکشن فیگور Drizzt در مقیاس 6 اینچی ادامه می‌یابد – افزودنی عالی به مجموعه Dungeons & Dragons هر طرفداری! این ،اب‌بازی Dungeons & Dragons Drizzt با بسته‌بندی ممتاز که دارای ف، امضای RA Salvatore است، با نمایش دیگر فیگورهای Golden Arc،e مطابقت دارد.

Hasbro Drizzt Do’Urden Dungeons & Dragons Golden Arc،e

این در مقیاس 6 اینچی، اکشن فیگورهای ممتاز و کل،یون‌ها از داستان‌های Dungeons & Dragons و سرگرمی‌های نزدیک به 50 سال الهام گرفته شده‌اند. با ویژگی های دکو، بیان، و قابلیت شکل گیری که از چهره های کل،یونی Hasbro با شخصیت ها، ک، ها و گونه هایی که از D&D دوست دارید انتظار می رود.

فیگور سی و پنجمین سالگرد: برای جشن گرفتن سی و پنجمین سالگرد Drizzt Do’Urden، ما با نویسنده افسانه ای این شخصیت RA Salvatore برای این شخصیت اکشن دریزت همکاری کردیم.
6-INCH SCALE DRIZZT: دارای دکو و طراحی ممتاز با الهام از کتاب ها و بازی های فانتزی ک،یک، همراه با لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت ها
The Legend of DRIZZT: این اکشن فیگور ممتاز Dungeons & Dragons از سری رمان های فانتزی The Legend of Drizzt نوشته RA Salvatore الهام گرفته شده است و دارای بسته بندی با امضای ف، است.
هدایای عالی D&D برای پسران، مردان، دختران، ،ن و همه: ما نمی تو،م لاف بزنیم (واقعاً، نمی تو،م) اما این شکل 6 اینچی Drizzt ممکن است علاقه طرفداران D&D را در زندگی شما قلقلک دهد.
برای یافتن ارقام بایگ، طلایی D&D بیشتر، یک بررسی ادراک انجام دهید: اکشن فیگورهای 6 اینچی بیشتر به م،ای هدایای D&D بیشتر است. هر کدام جداگانه فروخته می شود مشروط به در دسترس بودن

شرکت هاه،رو
شخصیت هادریزت دواوردن
مقیاس6 اینچ
خط فرعیآرشیو طلایی

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/05/11/hasbro-drizzt-dourden-dungeons-dragons-golden-arc،e-pulse-exclusive-501406