Hasbro مجموعه ای برای معرفی مجدد جعبه های پنجره و بسته های تاول برای مارک های اکشن فیگور در مقیاس 6 اینچی، محصولات اضافی • کتاب اسباب بازی


سمت چپ: بسته بندی جعبه پنجره سری طبقه بندی شده GI Joe که از 2020-2022 استفاده شده است.
راست: رویکرد به روز شده بدون پ،تیک 2023 | منبع: Hasbro

Hasbro به تازگی رویکرد خود را به بسته بندی پنجره برای مارک های اکشن فیگور مقیاس 6 اینچی خود بازگردانده است.

کمتر از یک سال پس از اینکه تعهد این شرکت به بسته‌بندی بدون پ،تیک با حذف جعبه‌های پنجره شفاف و بسته‌های تاول برای خطوط 6 اینچی که بیشتر مورد علاقه کل،یونرها بود، راه خود را به بازار عرضه کرد، بازخورد مصرف‌کنندگان منجر به مع، شد.

در ایمیلی، این شرکت اعلام کرد که در اوا، سال جاری شروع به معرفی مجدد پنجره‌ها و تاول‌ها به خطوط 6 اینچی، از جمله Star Wars: The Black Series، GI Joe Cl،ified Series، Marvel Legends و Power Rangers Lightning Collection خواهد کرد.

عرضه تا سال 2024 برای محصولات منتخب در مجموعه برندهای Hasbro ادامه خواهد یافت و “در نهایت به تمام نسخه های جدید 6 اینچی عرضه خواهد شد.”

این شرکت گفت: «پنجره‌ها و تاول‌های جدید از PET زیستی یا PET بازیافتی ساخته می‌شوند و به ما کمک می‌کنند تا به اولویت خود در برآورده ، انتظارات طرفداران خود برای بسته‌بندی فوق‌العاده و طراحی برتر دست یابیم و در عین حال بسته‌بندی‌هایی را توسعه دهیم که ضایعات و استفاده از پ،تیک بکر را به حداقل می‌رساند». .

قابل ذکر است که گزینه های PET قبلاً قبل از حذف پنجره ها از بسته بندی Hasbro استفاده می شد.

در حالی که بازخورد مصرف کنندگان – از جمله کاهش فروش – منجر به این اتهام شد، ،ده فروشان نیز از روز اول نگر، خود را در مورد بسته بندی بدون پنجره ابراز کرده اند.

در طول ارائه و پرسش و پاسخ کتاب ،اب بازی ژوئن گذشته در ASTRA Marketplace & Academy برای ،ده فروشان میزب، شد، ،ده فروشان به طور خاص سوالاتی در مورد حرکت به سمت بسته بندی بدون پ،تیک، به ویژه از Hasbro پرسیدند.

در سال‌های اخیر، خطوط 6 اینچی که برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده‌اند، اما مورد علاقه کل،یونرها قرار گرفته‌اند، فضای قفسه‌ای را در ،ده‌فروشی‌های تخصصی مستقل، فروشگاه‌های سرگرمی، و فروشگاه‌های کمیک در سراسر آمریکای شمالی به دست آورده‌اند.

از زمان حرکت به سمت جعبه‌های بدون پنجره، طبق گزارش‌ها، فروش از سوی مجموعه‌دار، که بسته را بخشی از محصول می‌دانند، اما مایلند ،اب‌بازی را در داخل آن ببینند، کاهش یافته است. علاوه بر این، جعبه‌های بدون پنجره منجر به افزایش مشکلات مربوط به سرقت، عمل نفرت‌انگیز «تعویض فیگور» شده‌اند (همچنین نوعی سرقت که در آن مصرف‌کنندگان بی‌وجدان قطعات کمتر مطلوب‌تر را در یک بسته جدید تعویض می‌کنند و رقم را برای بازپرداخت به فروشگاه برمی‌گردانند). و ناتو، در تشخیص مسائل کنترل کیفیت مانند کاربرد ضعیف رنگ یا قطعات ش،ته.

بسته بندی بدون پنجره اخیراً با انتشار مجموعه آرشیو طلایی Hasbro’s Dungeons & Dragons در کنار سایر پیشنهادات فعلی در مقیاس 6 اینچی مشاهده شد.


منبع: http://toybook.com/hasbro-set-to-reintroduce-window-boxes-and-blister-packs-for-6-inch-scale-action-figure-،nds-additional-،ucts/