Hasbro با ست پلی ست کشتی کروز Peppa Pig موج می زند


بچه‌ها می‌توانند با پپا و دوستانش برای یک ماجراجویی جدید حرکت کنند. ،اب بازی Peppa Pig کشتی کروز Hasbro اکنون برای سرگرمی تابست، در دسترس است.

این کشتی سه سطحی که برای کودکان پیش دبست، سنین 3 سال به بالا طراحی شده است، شامل یک اتاق غذاخوری با تم جنگل، اتاق خواب با تخت های دو طبقه تاشو، یک منطقه بازی، و یک آسانسور در حال کار است. در این سفر، بچه‌ها می‌توانند از پپا بخواهند داخل گودال توپ سر بخورد، کشتی را سوار کند و بر قایق قایق سوار شود.

مجموعه بازی کشتی کروز با فیگورهای Peppa Pig، Rohan Rhino و Captain Otter همراه است. این مجموعه همچنین دارای 13 لوازم جانبی از جمله است،، صندلی های استراحت، سرسره و غیره است. بچه‌ها می‌توانند کروز را تا کنند و اقلام را در داخل آن ذخیره کنند، و این باعث می‌شود بازی در حین حرکت سرگرم‌کننده باشد.

پپا و خانواده اش برای اولین بار به یک سفر دریایی می روند. | منبع: Hasbro

مجموعه بازی از چهار ،مت الهام گرفته شده است پپا پیگ ویژه کروز. در این ،مت، پپا و خانواده اش به اولین کشتی تفریحی خود می روند و در دریا سرگرم می شوند. این ،مت در ماه ژوئن به نمایش درآمد و برای تماشا در دسترس است nickjr.com. با این مجموعه بازی کشتی کروز، بچه ها می توانند صحنه های مورد علاقه خود را بازسازی کنند و ماجراهای جدیدی را برای پپا و خانواده اش تصور کنند.

کشتی کروز Peppa Pig اکنون با قیمت 49.99 دلار در آمازون، والمارت و سایر ،ده فروشان بزرگ در دسترس است. برای تفریح ​​بیشتر تابست، با پپا و خانواده اش، به این سایت مراجعه کنید hasbros،p.com.


PEPPA PIG کشتی کروز

این مجموعه بازی کشتی کروز با فیگورهای Peppa Pig، Rohan Rhino و Captain Otter همراه است. بچه‌ها می‌توانند در سه سطح کشتی، از جمله اتاق غذاخوری با تم جنگل، فضای بازی گودال توپ، و اتاق‌های خواب با تخت‌های دو طبقه تاشو، کاوش کنند.

منبع: https://thetoyinsider.com/hasbro-peppa-pig-cruise-،p-news/