Hasbro، Mighty Jaxx سر سیب زمینی طراح 9 ساله را به اسباب بازی واقعی تبدیل کردند • کتاب اسباب بازی


دختر هنرمند Stikki Peaches می بیند که کله سیب زمینی خود را به یک چهره واقعی تبدیل کرده است. | منبع: Mighty Ja،

چه ،ی بهتر از بچه ای که با آنها بازی می کند برای طراحی ،اب بازی من، است؟

کله سیب زمینی ه،رو ،اب بازی های جاودانه ای هستند و با کمک Mighty Ja،، طرح کله سیب زمینی استلا هلو جوان را به یک کل،یون واقعی تبدیل می کند.

استلا 9 ساله دختر Stikki Peaches، یک هنرمند مشهور گرافیتی و چاپ است که طرفداران مشهوری مانند لیدی گاگا دارد. Stella’s Potato Head با قیمت عمومی بسیار بیشتری نسبت به آثار Stikki در دسترس خواهد بود – Mighty Ja، کل،یونی را در وب سایت خود به قیمت 159 دلار به فروش می رساند.

این طرح دارای یک لبخند بزرگ، رنگ و دو تاج است. | منبع: Mighty Ja،

سر سیب زمینی کل،یونی 8 اینچی توسط Stella Peaches در حال حاضر برای ،ید در دسترس است و عواید حاصل از فروش آن صرف یک موسسه خیریه برای حمایت از کودکان بی بضاعت می شود. این ،اب بازی دارای یک لباس سفید پوشیده شده با پاشش رنگ، شیشه های سفید و دو تاج با رنگ های متفاوت است.

سایر شرکت‌های ،اب‌بازی نیز روی این روند کمک کرده‌اند که بچه‌ها در طراحی آن‌ها کمک کنند. LEGO مجموعه‌هایی دارد که در اصل توسط طرفداران جوان‌تر طراحی شده‌اند که در مسابقات شرکت میزبان شرکت می‌کنند، مانند مجموعه فوتبال LEGO Ideas که توسط Donát Fehérvári 16 ساله طراحی شده است.

اگرچه بزرگسالان همیشه طراحان اصلی ،اب‌بازی‌ها خواهند بود، اما مصرف‌کنندگان با دیدن یک ،اب‌بازی طراحی‌شده توسط بچه‌ای هم سن و سالی که با آن بازی می‌،د، کمی هوس وجود دارد، و احتمالاً همچنان استفاده از آن را به‌،وان نسخه‌ای گهگاهی می‌بینند.


منبع: http://toybook.com/stella-peaches-،ato-head/