Giganotosaurus (اکشن دایناسور توسط Kid Galaxy) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و ع،‌ها توسط t،derlizard، ویرایش شده توسط Suspsy

Kid Galaxy چندین مجموعه فیگور دایناسور را تحت خط “دایناسور اکشن” منتشر کرده است. بیشتر اینها شامل بوتلگ های Hasbro Jur،ic Park III است. یکی از این مجموعه ها، Pack Dinosaur Action 10، که در سال 2019 منتشر شد، شامل این است. Giganotosaurus. شکل به شدت شبیه است مدل دورلینگ کیندرزلی از کتاب‌ها، و به احتمال زیاد بر اساس آن است، زیرا Kid Galaxy قبلا از مدل‌های DK برای مرجع استفاده کرده است.

Giganotosaurus نیاز به معرفی کمی دارد، زیرا یکی از بزرگترین دایناسورهای گوشتخوار است و همچنین (البته بسیار نادرست) در دنیای ژوراسیک: سلطه. در مورد شکل، به طور قابل توجهی کوچکتر از ا،ر موارد است Giganotosaurus ارقامی که می تو،د در بازار پیدا کنید، تنها 7 اینچ طول و 3 اینچ قد دارند که آن را در مقیاس 1:70 قرار می دهد.

رنگ آمیزی نسبتاً درهم و برهم است و رنگ سبز روشن به رنگ قهوه ای مایل به زرد محو می شود. دندان ها با رنگ زرد رنگ شده و مقدار زیادی از آن روی لب ها خونریزی می کند. در داخل دهان، زبان بزرگ صورتی رنگ شده است، اما عجیب است که لثه ها همچنان به رنگ سبز رنگ بقیه بدن هستند. دست‌ها و پاها به رنگ قهوه‌ای تیره‌تر و بدون رنگ پنجه رنگ شده‌اند.

در مورد دقت رقم، برای Kid Galaxy متوسط ​​است، اینجا Safari یا CollectA وجود ندارد. سر برای جمجمه بزرگ خیلی کوچک است Giganotosaurus. بازوها و پاها کوچکتر هستند و پاها برای حفظ تعادل به آن نیاز دارند. این چیز همچنین به صورت جمع شده است، زیرا می تو،د قفسه سینه را از طریق پوست مشاهده کنید. همچنین ردیفی از استئودرم ها در طول ستون فقرات این موجود وجود دارد، اما کمبود عجیبی از استئودرم ها در بالای ، دایناسور وجود دارد. جمجمه شکل کارکارودونتوسورید معمولی دارد که دقیق است.

به طور کلی، من فکر می کنم این یک رقم خوب تا متوسط ​​است. مطمئناً این یک قطعه مرکزی برای مجموعه شما نیست، اما احتمالاً برای برخی از بچه ها خوب است که از آن خسته شوند. تیرانوزاروس ر، و اسپینوزاروس. تا آنجا که من می دانم، این رقم هنوز در حال تولید است و مجموعه ها در Costco موجود است.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.
منبع: https://dinotoyblog.com/giganotosaurus-dinosaur-action-by-kid-galaxy/