FLASH & FRESH TUBULAR BABE از McBess


از آنجا که TUBULAR BABE تمام رنگی از McBess X Dude Factory به مجموعه‌های متمایز کل،یونرها پیوسته است (البته من تصاویر را برای اشتراک‌گذاری تند کشیدم – به پایین بروید)، دو نسخه رنگی جدید از آن زمان برای PREORDER آنلاین راه‌اندازی شده است. اینجا: معرفی فلش توبولار بیب و بیب لوله ای تازه!

در سیاه و سفید، با (FLASH / بالا) و بدون (FRESH / زیر) خالکوبی مصنوعی، هر شکل رزین با اندازه 16 سانتی متر ارتفاع (با پایه وزن)، قیمت هر کدام 175 یورو، هر نسخه در نسخه 666، با تاریخ کشتی “ژوئیه”.

“تصاویر محصول، ماکت‌های سه‌بعدی هستند که توسط تولید برای زنده ، او استفاده می‌شود. هنرمند سه بعدی که این زیبایی را مجسمه‌سازی کرده است، همان استادی است که مدل‌سازی می‌کند. نیمه پری دریایی

مطبوعات: مجسمه Tubular Babe یک اثر هنری با ظرافت است که نمی توان انکار کرد. هر کدام با جزئیات پیچیده، با استفاده از ،یبی از قطعات ریخته‌گری جداگانه ساخته شده‌اند که همگی به صورت دستی، رنگ‌آمیزی و جزئیات توسط یک صنعتگر با تجربه طراحی شده‌اند. این مجسمه که از یک رزین جامد و در عین حال ظریف ساخته شده است، باید با نهایت دقت به کار گرفته شود تا از حضور برازنده آن اطمینان حاصل شود.

2 نسخه جدید از آن زمان برای پیش سفارش باز شده است! در اینجا بیشتر بد،د: https://t.co/6B05vFhKty

– toysrevil (@toysrevil) 15 ژانویه 2023
منبع: http://toysrevil.blo،.com/2023/01/flash-fresh-tubular-،-from-mcbess.html