Epic HACKS Barbarian Death Monger Skeleton نقد و بررسی


وقتی دو چیز را با هم مخلوط می‌کنید، چیزی دو برابر جذاب‌تر از دو چیز از هم جدا می‌شوید. فنجان‌های کره بادام‌زمینی ریس مدت‌ها پیش همه اینها را به ما آموخت. همین امر در مورد بربرها و ،ت ها نیز صدق می کند.

من چیزهای باس فایت را دوست دارم، بربرها را دوست دارم و ،ت ها را دوست دارم. من حدس می‌زنم از نظر فنی این سه چیز است، اما این یک سایت ،اب‌بازی است، نه یک سایت ریاضی، بنابراین احتمالاً باید آن را بر اساس یک منحنی درجه‌بندی کنید. من می‌خواستم یکی از ،ت‌های Epic HACKS Boss Fight را امتحان کنم، و از چهار پیشنهاد اولیه، ،ت بربر ،تی بود که بیرون پرید و خواستار ،ید شد. من قبلاً ،ت ،چران wave 2 را پیش‌سفارش کرده‌ام، زیرا به نظر ساده می‌آید، و بعد از این که با آن سر و صدا کردم، می‌خواهم بقیه موج 1 را دریافت کنم.

این ،ت به منظور هماهنگی با خط HACKS در مقیاس 4 اینچی، از نظر فنی قرار است یک جنگجوی ،ت بزرگ باشد. این یک راه هوشمندانه است که نه تنها به 18/1 موجود مردم اضافه می شودهفتم مجموعه مقیاس، بلکه در زمینه دیگری از کل،یونر نیز با قرار دادن آن در ردیف ، فیگورهای 6 اینچی نیز طراحی کنید.

صرف نظر از نحوه استفاده از آن، این شکل به خودی خود بسیار سرگرم کننده است. عالی به نظر می رسد، با رنگ استخو، خوب و کم رنگ به خود ،ت. رنگ روی کلاه ایمنی، جلیقه، چکمه و کمربند تمیز است، با لهجه های چرم، مس و نقره.

مفصل بندی کاملاً خوب کار می کند. او یک سر توپی مفصلی با دهان لولایی، آرنج های تک مفصلی، زانوهای دو مفصلی، مچ دست و مچ پا با مفصل توپی، و ، مفصلی مشابه دارد که گسترش جانبی بسیار خوبی دارد. محدوده کمی از پیچش در پایین چرخش وجود دارد، اما هیچ مفصل بالاتنه ای که بتوانم ببینم وجود ندارد. من دوست دارم نوعی مفصل قفسه سینه مانند بالجین داشته باشم، اما در غیر این صورت او به خوبی حرکت می کند.

به ویژه مچ دست های توپی به او برد خوبی برای سلاح های مختلفش می دهد.

برای لوازم جانبی، ،ت با سه سلاح ارائه می شود: تبر، گرز و شمشیر. گیره‌های دست‌ها کاملاً سفت بودند، بنابراین برای در دست گرفتن آن‌ها کمی فینگلینگ لازم بود، اما خوب نگه داشتند. در پشت او شکافی وجود دارد که شمشیرش به داخل آن سر می خورد. باز هم مچ های توپی به او در ژست گرفتن کمک می کنند.

او با یک جفت پای ،تی همراه است که اگر می‌خواهید ظاهری برهنه‌تر داشته باشد، می‌تو،د آن‌ها را تعویض کنید. من این کار را نکردم، زیرا کمی کار می‌طلبد، اما معتقدم اگر ،ت کاملاً برهنه می‌خواهید می‌تو،د تمام لباس‌های او را بردارید.

خیلی شکل باحالیه

درباره نویسنده پست


منبع: http://thefwoosh.com/2023/04/boss-fight-studio-epic-h-a-c-k-s-barb،-death-،er-skeleton-review/