Edx Education یادگیری STEM را به بیرون می آورد


وقتی بیشتر مردم به علم فکر می کنند، آزمایشگاه های سرپوشیده و دانشمند، را تصور می کنند که ترجیح می دهند در داخل بمانند تا بیرون. Edx Education با ،اب بازی های STEM خود که برای یادگیری در داخل و خارج عالی هستند، کلیشه ها را به چالش می کشد.

بچه ها می توانند از دیگر ،اب بازی های آبی خود در میز بازی ماسه و آب استفاده کنند! | منبع: Edx Education

میز بازی با شن و آب Edx Education به نظر می رسد فقط راهی است برای جلوگیری از آشفتگی بچه ها با ،اب بازی های شنی یا آبی خود، اما همچنین پر از فرصت های یادگیری است. هنگام بازی با آب، بچه ها می توانند از نشانگرهایی در کناره های سینی برای نشان دادن جابجایی آب استفاده کنند. وقتی ،اب بازی های بیشتری به داخل اضافه می کنند، سطح آب بالا می رود! آنها همچنین می توانند کشف کنند که چرا برخی از اشیاء با اشکال و اندازه های مختلف شناور هستند در حالی که برخی دیگر شناور نیستند. میز بازی Sand and Water با قیمت 241.95 دلار در دسترس است آمازون.

پوسته های لمسی برای یادگیری حسی عالی هستند! | منبع: Edx Education

بچه ها همچنین می توانند از خط شمارنده ها و سایر لوازم جانبی Edx Education برای تمرین ریاضی در میز Sand and Water Play استفاده کنند. بچه ها می توانند پوسته های لمسی را اضافه یا کم کنند، اما آنها همچنین یک تجربه حسی عالی را ارائه می دهند. هر پوسته رنگ متفاوتی دارد و بافت متفاوتی دارد، بنابراین هر پوسته یک تجربه جدید است! پوسته های لمسی در دسترس هستند آمازون برای 20.99 دلار

بچه‌ها می‌توانند با کیت‌های Step-a-Trail دوستان خود را در کورس‌های موانع به چالش بکشند! | منبع: Edx Education

بچه ها همچنین می توانند مسیرهای موانع خود را با کیت های Step-a-Trail طراحی کنند. هر کیت برای کودکان نوپا و پیش دبست، 18 ماهه به بالا طراحی شده است، هر کیت دارای کنده ها و کنده هایی است که بچه ها می توانند در مسیری با موانع که برای نیازهایشان من، است ترتیب دهند. موانع همه غیر لغزنده هستند، بنابراین بزرگسالان لازم نیست نگران افتادن بچه ها از روی آنها باشند. کیت های Step-a-Trail در دسترس هستند آمازون از 53.66-262.04 دلار

Edx Education همچنین دارای ،اب بازی های ریاضی است که شمارش، تشخیص شکل، تشخیص رنگ و موارد دیگر را تشویق می کند. بچه ها چه در داخل و چه بیرون بازی کنند، ذهن خود را با استفاده از ،اب بازی های Edx Education تقویت می کنند!


منبع: https://thetoyinsider.com/edx-education-stem-news/