Dungeons & Dragons Warduke و Grimsword Gallery and Unboxing


سری جدید Ultimate Edition Dungeons & Dragons از NECA بالا،ه آمد، و آنها آن را با Warduke و Grimsword آغاز ،د. من برای این خط تلاش زیادی کرده ام و این سری اول قطعا ناامید کننده نیست.

2023 در حال حاضر شروع بسیار خوبی برای همه چیز D&D است. خط ،میشن Hasbro شروع شده است، وجود دارد MOVIE منتشر می شودو NECA در حال انتشار ارقامی بر اساس خط قدیمی LJN Advanced Dungeons & Dragons از دهه 1980 است. ما طول، ترین خط را در مورد این خط می د،م، و صادقانه بگویم، این خطی است که بیش از همه منتظرش بوده ام. اشتباه نکنید، قرار دادن کل گروه کارتون در شکل یک رویا به حقیقت پیوسته است، اما شکل دادن به کل مجموعه قدیمی LJN در سطحی کاملا متفاوت است.

همه آن فیگورهای قدیمی چنین طرح‌های جالبی دارند (منظورم این است که من هرگز ،ی را ندیده‌ام که واردوک را کاملاً بدجنس ندیده باشد) و کار ، روی همه شخصیت‌ها با ظاهر، شکل و اندازه‌های مختلف قطعاً کاری است که می‌خواهم انجام دهم. . NECA برای این کار عالی به نظر می رسد، و اگر Warduke و Grimsword (و Stronheart و Zarak آینده) نشانه ای باشند، این بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

طرح‌های این فیگورها به طرح‌های اصلی بی‌عیب و نقص احترام می‌گذارند و حساسیت‌های مدرنی را به ارمغان می‌آورند که همگی منطقی هستند. مجسمه سازی پیشرفته چیزی است که ما از NECA انتظار داریم، و همه چیز در اینجا واقعا می درخشد. به‌علاوه، طرح مفصل‌بندی حس خوبی دارد و اینها را به سطح فوق‌العاده‌ای ارتقا می‌دهد. همه آرنج ها و زانوها تک مفصل هستند، اما این هر دو می توانند تقریباً به هر حالتی که من امیدوار بودم برسند.

من می خواهم یک فریاد خاص به تصاویر جعبه بدهم، زیرا آنها توسط د،ل هورنای انجام شده است، که برای این کار عالی است. او با NECA روی خط TMNT x Universal Monsters نیز کار کرده است. من مطمئناً فلپ جعبه جلو را از همه اینها حفظ می کنم.

من ا،ر افکارم را در جریان پخش زنده FwooshCast در آ، هفته گذشته مطرح کردم، بنابراین می تو،د آن را در زیر بررسی کنید، اما من همچنین برخی از افکار سریع و بسیاری از تصاویر را به اشتراک خواهم گذاشت.

GRIMSWORD

این مرد کاملاً بزرگ است و این شخصیت او را برای من افزایش می دهد. اگر بازی تاج و تخت را تماشا کرده باشید، گریمزورد اکنون معادل D&D سر گرگور «کوه» است، پس از اینکه کاملاً زامبی شده است. برای من، گریمزورد کاملاً بی رحم و تقریباً غیرقابل توقف است، و چشمان قرمز/زرد زرهی او همگی از آن پشتیب، می کنند.

همانطور که گفتم، این مرد بزرگ است، بنابراین همانطور که NECA در میان خطوط قدیمی حرکت می کند، من علاقه مند خواهم بود ببینم که آنها چگونه با چهره های بزرگتر مانند Northlord برخورد می کنند، زیرا آنها کاملاً عظیم خواهند بود. من برای آن اینجا هستم.

تم مار در این مرد بسیار عالی است و گرز و سپر ممکن است بهترین بخش آن باشد.

واردوک

بله، Grimsword عالی است، اما Warduke ،ی است که همه ما اینجا هستیم، بله؟ می‌دانم که بسیاری از ما مدت‌هاست که منتظر به‌روزرس، واقعی این شخصیت بوده‌ایم و NECA آن را ارائه کرده است. من فکر می‌کنم تقریباً تمام جنبه‌های این به‌روزرس، بسیار عالی است، و می‌توان گفت که عشق زیادی به این طراحی شده است.

واردوک چند تزیین بیشتر از گریمزورد دارد و دو خنجر او نمونه خوبی از آن هستند. علاوه بر این، او اکنون غلاف پشت خود برای شمشیر خود دارد، اما مراقب باشید، تلاش برای وارد ، شمشیر در آنجا بسیار نرم است. نه اینکه واردوک هرگز شمشیر ببندد، هه. افکت شعله نیز یک افزوده بسیار خوب است و در شخصیت واردوک به خوبی عمل می کند. باز هم مراقب باشید، من به شدت توصیه می کنم شعله ها را قبل از قرار دادن آنها روی شمشیر گرم کنید.

اکنون، تنها چیزی که ما نیاز داریم این است که سری دو را بزنیم تا بتو،م Strongheart با همه این شروران مق، کند و سپس مجموعه بعدی معرفی شود. من دوست دارم که سریال دو یک شخصیت خوب را در مقابل یک شخصیت شرور قرار دهد، بنابراین بعداً الخورن و کلک را انتخاب می کنم، اما واقعاً مرسیون را نیز می خواهم. خوب، من همه آنها را می خواهم، بنابراین امیدوارم این خط یک موفقیت بزرگ باشد.

هنوز هم می‌تو،د اینها را از BBTS پیش‌سفارش کنید اینجا و اینجا، و من قطعا آن را توصیه می کنم. NECA شروع بسیار خوبی دارد و من نمی توانم منتظر بیشتر باشم!

درباره نویسنده پست

وی بی

خب، من شیفته گرینلند هستم. من از مس،ه ، حیوانات، اکشن فیگورها و دیدن افرادی که برای جان خود می دوند لذت می برم.


منبع: http://thefwoosh.com/2023/01/neca-dungeons-dragons-warduke-and-grimsword-gallery-and-unboxing/