DPLS Astro Boy Hoodie-Pink and Teal توسط ToyQube


اولین بار در DesignerCon 2022 و سپس در یک رویداد پاپ آپ در هنگ کنگ دیده شد. ToyQube با نام تجاری سبک زندگی خودرویی همکاری کرده است DPLS در یک پروژه ویژه Astro Boy که دارای یک پورشه 911 قرمز رنگ قرمز سفارشی است که دارای طراحی رسمی دارای مجوز از شخصیت نمادین مانگای اوسامو تزوکا است. این همکاری همچنین دارای یک سری از هودی DPLS Astro Boy ،اب بازی های هنری وینیل با الهام از ماشین.

دنبال ، تیم آبی & تیم قرمز نسخه های ToyQube برای انتشار آنلاین تنظیم شده است تیم تیل و رنگ صورتی نسخه های (،ورا) که در ابتدا در رویداد HK راه اندازی شد. هر کدام دارای یک ژاکت با نام تجاری DPLS با تکه‌هایی روی آستین و «Astro Boy» که با متن پویا در پشت آن نقش بسته است. به ،وان یادگاری از این همکاری، ToyQube همچنین یک ماشین دایکاست در هر یک از چهار رنگ تولید کرده است.

این DPLS Astro Boy Hoodie – صورتی و آبی ،اب‌بازی‌های هنری وینیل (10 اینچ، 185 دلار) و ماشین‌های دایکاست (مقیاس 1:64، 40 دلار) در دسترس خواهند بود. پنجشنبه (1.26) ساعت 12 بعد از ظهر به وقت PST از جانب ToyQube.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/01/dpls-astro-boy-،odie-pink-and-teal-by-toyqube.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dpls-astro-boy-،odie-pink-and-teal-by-toyqube