«Donkey Hodie» محصول Fred Rogers از طرح‌هایی برای اسباب‌بازی‌ها، پوشاک و لباس‌های مجاز رونمایی کرد • کتاب اسباب‌بازی


این محصولات از Komar، Mad Engine، Rubies و Jada Toys می‌آیند. | منبع: Fred Rogers Productions

یک مجموعه عروسکی موفق در حال دریافت مجموعه جدیدی از محصولات مصرفی است.

، هودی، مجموعه تلویزیونی پیش دبست، از PBS Kids، اولین مجموعه لباس و لباس خود را در اوا، امسال دریافت می کند. Fred Rogers Productions، سازمان رسانه آموزشی کودکان پشت این مجموعه، و Licensing Street، عامل صدور مجوز برای نمایش، با برندهای برتر در دسته بندی های مختلف برای این مجموعه همکاری ،د.

اولین ، هودی محصولاتی که به سمت ،ده‌فروشی می‌روند شامل لباس خواب از Komar، تی‌شرت و پوشاک از Mad Engine، و لباس‌های نقش‌آفرینی از Rubies هستند. علاوه بر این، Jada Toys طیف وسیعی از ، هودی ،اب بازی ها، از جمله مخمل خواب دار.

«تقاضای مصرف کننده برای ، هودی محصولات از زمان عرضه این مجموعه بسیار بالا بوده است و ما مشتاق استقبال از این بهترین دارندگان مجوز در ک، هستیم. ، هودی مت شی،، معاون بازرگ، و امور حقوقی شرکت فرد راجرز پروداکشنز می گوید. آنها مطمئناً به گسترش دنیای عجیب و غریب و در آغوش‌پذیر کمک می‌کنند ، هودی بنابراین کودکان می توانند ماجراهای تخیلی خود را با مضمون سریال بسازند.”

سریال عروسکی تخیلی ماجراهای Donkey Hodie و دوستانش را دنبال می کند. | منبع: Fred Rogers Productions

از آنجا که ، هودی راه اندازی، سه بازی منتشر شده است و 12 کتاب توسط Simon & Schuster منتشر شده است، که همگی اه، آموزشی مجموعه را برای کودکان فراتر از پخش پیش بردند. این سریال در حال حاضر در فصل دوم خود در حال تولید است و در اوا، امسال به نمایش در خواهد آمد.

، هودی جیسون کورفین، شریک در Licensing Street، می گوید: یک برنده با بچه ها و خانواده هاست. درست مانند بینندگ، که به این سریال جذب شده‌اند، دارندگان مجوز نیز مشتاق پیوستن به آن بوده‌اند، و ما خوشحالیم که با Komar، Mad Engine و Rubies همکاری می‌کنیم تا محصولات جدید الهام‌گرفته از سریال را برای طرفداران در همه جا ارائه دهیم.

با الهام از شخصیت های محله آقای راجر، مجموعه عروسکی تخیلی ماجراهای Donkey Hodie و دوستانش Purple Panda، Duck Duck و Bob Dog را دنبال می کند. این مجموعه در سرزمین عجیب و غریب Someplace Else اتفاق می‌افتد، هدف این مجموعه این است که کودکان 3 تا 5 ساله را برای رویاهای بزرگ، غلبه بر موانع، سخت کار ،، مدبر بودن و کشف اینکه می‌توانند به تنهایی مشکلات را حل کنند، توانمند کند، در حالی که در طول مسیر خود را ،انه می‌خندند. .

از زم، که این سریال در سال 2021 عرضه شد، به طور مداوم در PBS Kids در بین 10 برتر برای کودکان 2 تا 8 ساله قرار گرفته است. نمایش نامزد جایزه امی همچنین در SVOD و همچنین برنامه و وب سایت بازی های کودکان PBS موفقیت زیادی داشته است.


منبع: http://toybook.com/donkey-،die-licensed-toys-apparel-costumes/