Dominion Captivz توسط ToyMonster) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

ماتل تنها شرکت تولید کننده نیست دنیای ژوراسیک ،اب‌بازی‌ها و برای این بررسی، ما چیزها را تغییر می‌دهیم و Captivz توسط ToyMonster را به وبلاگ معرفی می‌کنیم. را دنیای ژوراسیک Captivz ،اب‌بازی‌هایی به سبک کیف کور است که در ابتدا در استرالیا عرضه شد و چند سال پیش در ایالات متحده ظاهر شد. دنیای ژوراسیک: کمپ کرتاسه تنظیم. آنها در یک تخم مرغ پ،تیکی با یک کیسه اسلایم، مجسمه، چک لیست و نشانه با آمار جنگ ،اب بازی بسته بندی شده اند. خوشبختانه ، و ،اب بازی به صورت جداگانه بسته بندی شده اند، بنابراین شما مجبور نیستید شکل را از آنجا بیرون بیاورید و آن را تمیز کنید.

من معمولاً وارد ،اب بازی های کیسه کور نمی شوم. در واقع من از آنها متنفرم. اما تصمیم گرفتم تعدادی از اینها را تهیه کنم و آنها را امتحان کنم، به این امید که بتوانم یکی را پیدا کنم Lystrosaurus. برخی دیگر از موارد من، نیز وجود دارد، مانند کوتزالکواتلوس و Pyroraptor، بنابراین فکر کردم شانس من به اندازه کافی خوب است. به پایان رسیدم دیمترودون و من آن را یک برد می دانم. من هم گرفتم Giganotosaurus (مه) و درخشش در تاریکی پاراسورولوفوس که من خیلی باهاش ​​هیجان زده نشدم مقداری برنده می شوی، مقداری می بازی. حداقل من تکرار نشدم و دخترم خیلی اسلایم را دوست دارد. ما به بررسی دیمترودون، بهترین بخش خاص من.

فیگورهای Captivz، معروف به Pop N Lock Dinos، نیاز به مونتاژ دارند. دم در این مورد غیر متصل است. آنها تقریباً به دایناسورهای سبک Kaiyodo/،apon نزدیک هستند که شما در ایالات متحده خواهید یافت. پس از بازرسی در ابتدا از کیفیت پ،تیک استفاده شده و توجه به جزئیات شگفت زده شدم، که هر دو بسیار برتر از Mattel هستند. دنیای ژوراسیک مینی ها پ،تیک تا حدودی سفت و سخت است و مقدار کمی از دست دادن دارد و اصلا شکننده نیست.

این شکل دارای جزئیات خوبی است، از جمله خارهای مشخص در امتداد پشت برای حمایت از بادبان، پنج رقم متمایز در هر اندام، و دندان های کوچک و متفاوت. چین‌ها و چین‌های پوستی زیبایی در امتداد مفاصل اندام و بالاتنه و ردیف‌هایی از اسکیت در امتداد پشت وجود دارد. به طور کلی، این Captivz کوچک بسیار واقعی تر و دقیق تر از هر ،اب بازی Mattel است.

رنگ آمیزی این فیگورها نیز قابل تحسین است. احتمالاً بهتر از آن چیزی که باید باشند. هیچ رواناب واضح رنگ یا کاربرد بدی وجود ندارد. این دیمترودون قهوه ای خالدار با پشت قهوه ای تیره است. بادبان قرمز است و نوارهای قرمز تیره تری به صورت افقی در سراسر آن قرار دارند. داخل دهان صورتی، دندان ها سفید و چشم ها سیاه است.

اندازه گیری پایین پشت و اطراف منحنی دم این دیمترودون طول آن حدود 4 اینچ است. اگر شکل را از طول 13 کوچکتر کنیم، در مقیاس حدود 1/40 به دست می آید، دیمترودون یک گزینه عالی برای جمع آوری آگاه مقیاس.

اگرچه موجود طراحی می کند دنیای ژوراسیک: سلطه ضربه می زنند و از دست می دهند دیمترودون ثابت کرد که به اندازه کافی من، است که حتی اگر خود فیلم را دوست نداشته باشید، هنوز هم ارزش جستجو ، را دارد. اگر فیلم ها را دوست داشته باشید، بسیار بهتر است، زیرا بقیه چهره ها همگی به همتایان روی صفحه نمایش خود وفادار هستند.

این رقم بخشی از دنیای ژوراسیک: سلطه مجموعه ای از سال گذشته است، اما من هنوز هم اینها را می بینم سلطه Captivz در فروشگاه ها. اگر اهل قمار نیستید و فقط می خواهید دیمترودون شما باید به eBay بروید، جایی که به نظر می رسد آنها با قیمت حدود 10 دلار می روند. این تقریباً همان قیمتی است که دو تخم مرغ Captivz با ضمانت اضافی برای دستیابی به آنچه می خواهید است.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/dimetrodon-jur،ic-world-dominion-captivz-by-toymonster/