Creating GI Joe: A Real American Hero Volume 11


Creating GI Joe: A Real American Hero Volume 11 توسط Daniel Klingensmith اکنون در Kicks،er است و 3 روز دیگر برای آن هزینه می شود. با دنبال ، لینک Kicks،er می تو،د تمام جزئیات را در زیر مشاهده کنید.

لینک پشتیب، GI Joe: A Real American Hero Volume 11

با مجوز رسمی از Hasbro، مجموعه کتاب “Creating GIJoe: A Real American Hero” جلد 11 منتشر شد! یازدهمین کتاب از این مجموعه، “ایجاد GIJoe: یک قهرمان واقعی آمریکایی” (جلد 11) یک کتابخانه 80 صفحه ای، 9 “X10” از طرح ها و داستان ها از 1982-1994، شامل برخی از مفاهیم تولید نشده است! این کتاب تمام رنگی بر روی کاغذ 100# با فرمت Soft Perfect Bind با ستونی قابل مشاهده مانند یک رمان گرافیکی چاپ خواهد شد. اگرچه کتاب های زیادی در مورد جی آی جو نوشته شده است، اما چیزی که مجموعه «ایجاد GIJoe: A Real American Hero» را منحصر به فرد می کند این واقعیت است که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در این کتاب از مصاحبه های اختصاصی با کارمندان سابق که روی برند GI Joe کار می ،د، می آید. برخی از مواردی که باید انتظار داشت عبارتند از:

• الهامات و تأثیرات پشت چهره ها و وسایل نقلیه مختلف مستقیماً از دیدگاه طراحان…

• نام های جایگزین برای ارقام و وسایل نقلیه برگرفته از پرونده های ،ی هاما یا از خود مفاهیم اولیه…

• جزئیات از پرونده های ،ی حما پس از مقایسه آنها با فایل کارت منتشر شده در محصول نهایی است،اج شده است…

• اطلاعاتی که مستقیماً از یادداشت های داخلی در مورد تصمیمات یا تغییرات ایجاد شده در برند در دهه 80 و 90 است،اج شده است.

• داستان های داخلی از کارمندان سابق، از بازاریابی گرفته تا مهندسی در مورد تغییراتی که در طول فرآیند طراحی رخ داده است…

• طرح ها و ع، های مفهومی که پیشرفت و مراحل مختلف خلق یک فیگور یا وسیله نقلیه را نشان خواهند داد. این شامل مدادها و جوهرهای مفهومی، ورق های مجسمه، مطالعات رنگ، هنر ارائه رنگ، مدل ها، و خیلی چیزهای دیگر است!


منبع: https://news.hisstank.com/2023/04/14/creating-g-i-joe-a-real-american-hero-volume-11-81201