Candemons: Breaker ‘Invader’ اثر Alex Pardee x 3DRetro


شاید در کودکی عاشق فک شکن ها بوده اید یا شاید فکر می کردید که آنها کمی عجیب و غریب هستند. در هر صورت، ال، پردی آیا شما را با ،اب بازی هنری وینیل جدید Breaker ‘Invader’ او پوشانده است 3DRetro. این نسخه جدید از این دنیا شکن فک پرخاشگر با شکل دوکی پاها/بازوها دارای رنگ سبز نئونی فرازمینی با لهجه‌های بنفش/قرمز/زرد است. مانند همه Candemon ها – پیچ و تاب خلاقانه و ترسناک Pardee در شیرینی های ک،یک – Breaker دارای یک پوزخند تهدیدآمیز و فوق العاده “Brightmare” با دندان های تیغی است. Invader سومین نسخه شکن پس از OG و نسخه های انحصاری هنرمند دومینو است.

یک نسخه از 100،اب بازی هنری وینیل Breaker ‘Invader’ (7 اینچی) برای آن در دسترس خواهد بود 80 دلار هر کدام در یک رویداد انتشار/ امضای حضوری با ال، پاردی جمعه (2.17) از ساعت 5-8 بعد از ظهر PST در 3DRetro در گلندیل و همچنین از طریق NTWRK در 6 عصر. کل،یونری که فیگور جدید را در این رویداد ،یداری کند، غذای رایگان را از این رویداد دریافت خواهد کرد سفر یون، کامیون مواد غذایی.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/02/candemons-breaker-invader-by-alex-pardee-x-3dretro.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=candemons-breaker-invader-by-alex-pardee-x-3dretro