Camp Cretaceous Sound Strike by Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و ع،‌ها توسط EmperorDi،ot، ویرایش شده توسط Suspsy

چیزی که به نظر من، امپراطور دی،وت، خلاق و خسته کننده است، انتشار بی پایان ماتل از همان قالب با تفاوت های جزئی است. اینها پترانودون ،اب بازی ها همه ی،ان هستند و نسخه Camp Cretaceous Primal Attack Sound Strike نیز از این قاعده مستثنی نیست. تفاوت‌هایی با نسخه اول دارد، نسخه Roarivores که در اینجا دیده می‌شود، اما در واقعیت، آنها فقط ویژگی‌های کوچکی هستند که بر روی قالب موجود ایجاد می‌شوند.

ابعاد این ،اب بازی 8 اینچ در 16 اینچ است و دومین “Bananahead” است که من آن را برای تاج زرد نامگذاری کرده ام. بدن این بار به رنگ قهوه ای ریخته می شود و رنگ قهوه ای تیره تری در بالای بال ها دارد. منقار و تاج زرد است. طبق معمول، ،مت زیرین رنگ آمیزی نشده است، اما اینجاست که می تو،د کد DNA برنامه تلفن را پیدا کنید.

نه گردن و نه پاها مفصل نیستند. تنها ،مت‌های مفصلی بال‌ها در هر شانه هستند، اما دامنه حرکت آن‌ها به دلیل مک،سم بال زدن کاهش می‌یابد و بال‌ها می‌توانند در داخل تا شوند، همانطور که در تصویر بعدی مشاهده می‌شود.

با این حال، این قالب خاص دارای مجموعه‌ای از لولاهای اضافی در وسط بال‌ها است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به سمت پایین نیز جمع شوند، اما به نظر می‌رسد که تنها به این دلیل وجود دارد که مک،سم بال زدن را بیشتر کند. . . واقع بین؟ راستش خیلی خوب کار نمی کند.

در نهایت، ،اب بازی دارای دو دکمه است. یکی مک،سم بال زدن فوق را فعال می کند در حالی که دومی باعث باز شدن فک پایین می شود. دکمه ها جلوه های صوتی متفاوت و واقعی را تولید می کنند، اما در مجموع، این ،اب بازی خسته کننده است. از رنگ ها گرفته تا مک،زم بال زدن های کوتاه، بهتر است برای کمپلت هایی مثل من باقی بماند. من به نوعی رنگ‌ها را دوست دارم، اما این پتروزار را فقط در صفحه‌نمایش هوایی خود می‌بینم که به تعداد نیرو می‌افزاید. تقریباً همین است، و این تمام چیزی است که باید در مورد آن بگویم. بررسی بعدی من در مورد حمله اولیه کرتاسه غیر کمپ خواهد بود پترانودون و قرار است همان چیزهایی را که در اینجا می نویسم، با اضافه شدن رنگ ها متفاوت بیان کند.

این پترانودون پیدا ،ش کمی سخت تر از بقیه است. با طول، شدن خطوط و خطوط فرعی نادرتر می شوند. همانطور که گفتم، این یکی بهتر است برای افراد کامل شده باقی بماند.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/pteranodon-jur،ic-world-camp-cretaceous-sound-strike-by-mattel/