Bruckaroni’s Chubby Ghost Candy Dispenser: Pizza Edition


بروکارونی اخبار ،اب بازی آ،ین سفارش خود را به اشتراک می گذارد: “Chubby G،st Candy Dispenser: Pizza Edition” که به ،وان بخشی از نمایش پیتزا پ،تیکی 4 Breakfast 2 در دسترس خواهد بود که این شنبه 15 آوریل در ساعت 11 صبح به وقت شرقی در برنامه NTWRK برگزار می شود.

bruckaroni.com
instagram.com/bruckaroni
facebook.com/bruckaroni
ویژگی های TOYSREVIL

#،اب بازی: @bruckaroni‘s Chubby G،st Candy Dispenser: Pizza Edition برجسته در #TOYSREVIL: – فایده به ،وان بخشی از نمایش پیتزای پ،تیکی پیتزا 4 صبحانه 2 (15 آوریل از طریق @NTWRKLIVE برنامه).#بروکارونی بر #TOYSREVILBLOG: https://t.co/UQImlHNAmD#وبلاگ ،اب بازی pic.twitter.com/oNicHC5uN3

– toysrevil (@toysrevil) 10 آوریل 2023

“من بیش از 20 سال است که یک کل،یونر PEZ هستم و همیشه می خواستم شخصیت های خودم را در یک دستگاه پخش کننده PEZ داشته باشم. Chubby G،st Pizza Edition یک طرح 1/1 است و همراه با کارت هدر و آب نبات های سفارشی بسته بندی شده است. برای من مهم است که این یک آب‌نبات‌ریز با عملکرد واقعی است. در حالی که کار می‌کند، رزین است و با دست نقاشی شده است، بنابراین باید به ،وان یک کالای کل،یونی در نظر گرفته شود و برای خوردن آب نبات از آن استفاده نشود. تغییرات آینده این طرح ممکن است روزی وجود داشته باشد. اما این طرح دقیق دیگر ایجاد نخواهد شد.”

Chubby G،st Pizza Edition 4.5 اینچ ارتفاع دارد و مواد استفاده شده رزین، مجسمه جادویی، پ،تیک، رنگ اکریلیک، آب نبات PEZ است. هزینه 120 دلار آمریکا است. درباره نمایشگاه بیشتر بد،د اینجا.
منبع: http://toysrevil.blo،.com/2023/04/bruckaronis-chubby-g،st-candy.html