Boo & Dr. 13 توسط MF Chop x BlackBook Toy


BlackBook Toy جدید را منتشر می کند بو و دکتر 13 ست ،اب بازی هنری sofubi از ریز ریز مزرعه هیولا در دو رنگ – سبز نئون & صورتی داغ. اولین بار در نمایشگاه اخیر DesignerCon (11/22) به صورت پیش‌سفارش در دسترس قرار گرفت، Boo شخصیت سبک فرانکنشتاینی الهام گرفته شده C،p با زبان تکان دهنده است. رفیق او، دکتر 13، یک دروگر عبوس با چشمان دوگانه است.

BlackBook Toy توسعه این فیگور را بر ترجمه و تطبیق طرح رزین اصلی برای استفاده کامل از نقاط قوت sofubi متمرکز کرده است. معلوم شد کلید زبان است. برای شروع، در حال حاضر مفصل بندی شده است (360 درجه). فراتر از انواع حالت‌ها/حالات، طراحی زبان به دکتر 13 اجازه می‌دهد تا در بالای زبان رو به بالا فرانکی قرار بگیرد. BBT همچنین برای حفظ مجسمه OG از جمله انگشت کوچک پا به سمت بالا کار کرده است – یک چالش برای تولید sofubi از نظر کشش تمیز از یک قالب ف،ی.

این بو و دکتر 13 مجموعه ،اب بازی هنری sofubi (10.6/3.15 اینچ) از طریق قرعه کشی در دسترس است (اطلاعات کامل) تا دوشنبه (12.26) ساعت 6:59 صبح PST برای 240 دلار (شامل حمل و نقل بین المللی) یا 26200 ین (با ژاپن). برای ورود به قرعه کشی یک ایمیل به [email protected] با موضوع “برنامه قرعه کشی Boo & Dr. 13” ارسال کنید و حتما 1) نام کامل، 2) آدرس پستی، 3) شماره تلفن، 4) پی پال خود را وارد کنید. آدرس، 5) نام محصول: سبز نئون یا Hot Pink Boo & Dr. 13، و 6) IG، FG، یا نام توییتر به ،وان یک روش تماس با پشتیبان اختیاری.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2022/12/boo-dr-13-by-mf-c،p-x-blackbook-toy.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=boo-dr-13-by-mf-c،p-x-blackbook-toy