Beacon Communications گسترش رهبری را آشکار می کند • کتاب اسباب بازی


در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: آماندا لائو، آرون وید، دسپینا د،شوار و کارن نوسبام | منبع: گروه رسانه ای بیکن/ کتاب ،اب بازی

حرکتی در بازوی ارتباطی وجود دارد گروه رسانه ای بیکن.

Beacon Communications یک توسعه رهبری را تکمیل کرده است که شامل ترفیعات و استخدام های جدید می شود. این آژانس می گوید که بر استراتژی برند جه، خود با تعهد برای گسترش به بازارهای جدید در سال آینده تمرکز دارد. Beacon Communications و سازمان مادر آن، Beacon Media Group، علاوه بر آنهایی که در فضای خانواده و سبک زندگی هستند، به مشتریان در صنایع ،اب بازی و بازی خدمات ارائه می دهند.

دونا مک نیل، رئیس ارتباطات بیکن، می‌گوید: «در حالی که وارد سال 2023 می‌شویم، در حال ساختن موفقیت فوق‌العاده‌ای هستیم که در ایجاد ارتباط بین برندها با مخاطبان متنوعی که چندین نسل را در بر می‌گیرند – بچه‌ها، نوجوانان، والدین، خانواده‌ها و طرفداران.» با این چشم انداز، ما مفت،یم که این انتصابات جدید هیجان انگیز را به تیم رهبری خود متشکل از استراتژیست ها، داستان نویسان و بازاریابان خبره معرفی کنیم که به شکل دادن به گفتگو و تأثیرگذاری بر تأثیرگذاران کمک می کنند.

حرکات در Beacon Communications عبارتند از:

  • آماندا لائو به ،وان معاون روابط عمومی، ارتباطات و تعامل، نقش گسترده ای را به عهده می گیرد. لائو در سال 2018 به این شرکت پیوست و بیش از 11 سال تجربه رهبری بازاریابی در کار با مارک های مصرف کننده و ،ده فروشی، از جمله Toys “R” Us، Calgon، Goliath Games، Bazooka Candy Brands، Rimowa، Conair و غیره دارد.
  • آرون وید به ،وان مدیر ارشد به شرکت می پیوندد. وید بیش از یک دهه تجربه در فضای کودک، خانواده و ،ده فروشی دارد که با مشتریان متعدد ،اب بازی و بازی کار می کند. او اخیراً به ،وان مدیر ارتباط با برند و مشتری برای ،ده‌فروشی کانادایی، Giant Tiger، خدمت کرده است. حساب های گذشته شامل Spin Master، Arcade1Up (Tastemmakers)، Jazwares، Beverly Hills Teddy Bear Co.، IScream، و Red Planet Group است.
  • گردو کارن به ،وان مدیر حساب، بازاریابی و ارتباطات به شرکت می پیوندد. او بیش از 15 سال تجربه در روابط عمومی و بازاریابی دارد. مشتریان گذشته او عبارتند از: فورد، اسکوشیا بانک، تویوتا، ل،وس، تیم هورتونز، فایزر، ویزا، ایر کانادا روژ و RONA.
  • دسپینا دانشوار به ،وان مدیر ارشد حساب در تیم بازاریابی و ارتباطات Beacon Communications به شرکت می پیوندد. او بیش از یک دهه تجربه در فضای رسانه های پخش دارد و روی کمپین هایی برای مشتریان از جمله هتل های ماریوت، ودکای زیرکوا، دالچینی استینلس، استیج کوچ و DRMG کار کرده است.

ماه گذشته، Beacon Media Group شراکتی با Flint & Steel ایجاد کرد تا به مشتریان هر دو آژانس مجموعه گسترده ای از راه حل های خلاقانه، رسانه، بازاریابی و خدمات ارتباطی ارائه دهد. بیشتر بد،د در beaconmediagrp.com.


منبع: http://toybook.com/beacon-communications-leader،p-expansion/