Ahsoka، “PJ Masks”، “Mappets Mayhem”، “Shaq’s Garage” و بیشتر! • کتاب اسباب بازی


به نسخه این هفته خوش آمدید کتاب ،اب بازی‘s Media Mashup، خلاصه ای از جدیدترین محتوای سرگرمی ،اب بازی که باید باعث فروش در بخش ،اب بازی شود. این هفته، متل اینترنت را با جدیدترین تیزر برای آن روشن کرد فیلم باربی; جشن جنگ ستارگان با نگاهی به آن آغاز شد جنگ ستارگان: آهسوکا; دیزنی جونیور نگاهی به پی جی ماسک قهرمانان قدرت از Hasbro/eOne؛ لوکاس فیلم نگاهی تازه به این موضوع داشت ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت; و Genius Brands درها را به روی آن باز کرد گاراژ شاق. این ،اوین و موارد دیگر را در خلاصه ما در زیر بررسی کنید.

فیلم باربی

زندگی در سرزمین باربی ی،ی یک موجود کامل در یک مکان عالی. مگر اینکه یک بحران وجودی کامل داشته باشید. یا شما یک کن هستید.

گرتا گرویگ نویسنده/کارگردان نامزد اسکار می آید باربیبا بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ نامزدهای اسکار در نقش باربی و کن، در کنار آمریکا فررا، کیت مک کینون، مایکل سرا، آریانا گرینبلات، عیسی رائه، ریا پرلمن و ویل فرل. در این فیلم همچنین آنا کروز کین، اما مکی، هاری نف، ال،اندرا شیپ، کینگزلی بن آدیر، سیمو لیو، انکوتی گاتوا، اسکات ایوانز، جیمی دمتریو، کانر سویند،، شارون رونی، نیکولا کوگلان، ریتو آریا، دوآ لیپا و برنده اسکار هلن میرن. این فیلم در تاریخ 21 ژوئیه از کمپ، برادران وارنر در سینماها اکران می شود. در تابستان امسال به دنبال عرضه گسترده محصولات مصرفی باشید.


جنگ ستارگان: آهسوکا

امروز، در جشن جنگ ستارگان در لندن، دیزنی پ، و لوکاس فیلم اولین تیزر تری، سری اصلی دیزنی پ، را معرفی ،د. آهسوکا، با بازی روزاریو داوسون در نقش اصلی. پس از سقوط امپراتوری، آهسوکا شوالیه جدی سابق آهسوکا تانو را دنبال می کند که او در حال بررسی یک تهدید در حال ظهور برای یک کهکشان آسیب پذیر است. تیزر و پوستر آن برای دانلود موجود است.

آهسوکا علاوه بر داوسون، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن و مری الیزابت وینستد در نقش هرا سین،ا بازی می‌کنند. این سریال توسط دیو فیلونی نوشته شده است که در کنار جان فاورو، کاتلین کندی، کالین ویلسون و کری بک تهیه کننده اجرایی است. کارن گیلکریست یکی از تهیه کنندگان اجرایی است. آهسوکا در آگوست 2023 در Disney+ رونمایی شد. ،اب‌بازی‌های Hasbro و محصولات سایر شرکای صدور مجوز در تاریخ بعدی عرضه خواهند شد.


پی جی ماسک قهرمانان قدرت

PJ Masks با پیوستن به Power Heroes Catboy، Owlette و Gekko با قهرمانان جدید، گسترش می یابد و تیم بزرگتر و حتی بهتری را ایجاد می کند. چیز خوبی هم هست، چون تبهکاران جدید در شهر هستند. قهرمانان ما آنها را در شهر، فضا و بیابان یخ زده Iceworld خواهند برد. همانطور که کتبوی می گوید، “اگر بدی همه جا باشد، ما همه جا خواهیم بود.” این مجموعه از Hasbro’s eOne در 19 آوریل در +Disney با ،اب‌بازی‌هایی که اوا، امسال وارد فروشگاه‌ها می‌شود، عرضه می‌شود.

ضرب وشتم ماپت ها

The Muppets Mayhem به دنبال The Electric Mayhem Band – دکتر دندان در آواز و کیبورد، Animal در درام، Floyd Pepper در آواز و باس، Janice در آواز و گیتار اصلی، Zoot در ،سیفون، و لب در ترومپت – در سفری حماسی و پر از موسیقی برای ضبط اولین آلبوم استودیویی خود. با کمک یک مدیر موسیقی جوان، نورا سینگ، گروه قدیمی ماپت با صحنه موسیقی فعلی رو در رو می شود و در نهایت سعی می کند اولین آلبوم استودیویی خود را ضبط کند.

در The Muppets Mayhem لیلی سینگ در نقش نورا، تاج موری در نقش موگ، سارا چادری در نقش هانا، بیل بارتا در نقش دکتر دندان، دیو گو، در نقش زوت، اریک جاکوبسون در نقش حیوان، پیتر لینز در نقش لیپس، دیوید رودمن در نقش ج،س، مت ووگل در نقش فلوید بازی می‌کنند. فلفل، و ستاره مهمان مکرر آندرس هولم در نقش جی جی. خطی از Electric Mayhem ReAction Figures از Super7 اکنون منتشر شده است.


ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت

هریسون فورد به ،وان باستان شناس قهرمان افسانه ای در پنجمین ،مت از مجموعه نمادین ایندیانا جونز بازمی گردد. فیبی وا،-بریج، آنتونیو باندراس، جان ریس دیویس، شانت رنه ویلسون، توماس کرچمان، توبی جونز، بوید هالبروک، الیور ریشترز، اتان ایزیدور و مدز میکلسن در کنار فورد در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. این فیلم به کارگرد، جیمز منگولد، توسط کاتلین کندی، فرانک مارشال و سایمون امانوئل تهیه‌شده است و استیون اسپیلبرگ و جورج لوکاس به ،وان تهیه‌کنندگان اجرایی فعالیت می‌کنند. جان ویلیامز، که هر ماجراجویی ایندی را از زمان اصلی گ،نی کرده است مهاجمان کشتی گمشده در سال 1981، یک بار دیگر آهنگسازی می کند. ،اب‌بازی‌های Hasbro در حال حاضر در قفسه‌ها هستند و شرکای مجوز اضافی به زودی فاش خواهند شد.


گاراژ شاق

گاراژ شاق یک مجموعه ،میشن جدید از Genius Brands International با بازی شکیل اونیل، هم در نقش خودش و هم یکی از شخصیت‌های اصلی سریال، Biggie D. با الهام از عشق واقعی Shaq به ماشین‌ها، گاراژ شاق یک سریال اکشن مدرن است که در آن Shaq و خانواده ماشین‌هایش به مهم،‌ها و مشکلات می‌پردازند. در حالی که هنوز هیچ ،اب‌بازی معرفی نشده است، Shaq، Gronk و بقیه Shaq Pack اولین بار در Kartoon Channel x Pluto TV در 5 ژوئن عرضه می‌شوند.


برای اطلاعات بیشتر Media Mashup، از جمله نگاهی به بازی‌سازترین فیلم‌های امسال، نسخه 2023 را ببینید. کتاب ،اب بازی بزرگ، در حال حاضر.


منبع: http://toybook.com/media-mashup-a،soka-muppets-pj-masks-barbie-movie/