«A Toy Store Near You» فصل 5 زود پخش می شود، تریلر را بگیرید • The Toy Book


منبع: The Nacelle Co.

قرار نبود تا جمعه سیاه از راه برسد، اما فصل جدید آن یک فروشگاه ،اب بازی در نزدیکی شما اکنون در Amazon Prime Video پخش می شود.

کتاب ،اب بازی و پاپ اینسایدر اولین نگاه انحصاری خود را به تری، فصل پنجم سریال داشته باشید شرکت ناسل – استودیو پشت سر ،اب بازی هایی که ما را ساختند (نتفلی،) پشت جاذبه (دیزنی +)، و اخیر آی، ها کشف شدند (معاونت تلویزیون).

برایان ولک وایس، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Nacelle، می گوید: «این نمایش سرودی است برای افراد باورن،ی و سخت کوش در سراسر جهان که صنعت ،اب بازی را زنده و سالم نگه می دارند. نمایشی مانند این بدون آنها وجود ندارد!

آنچه به ،وان واکنشی به نحوه چرخش فروشگاه‌های ،اب‌بازی مستقل در ماه‌های اولیه همه‌گیری COVID-19 آغاز شد، از آن زمان به جشن ،ب‌وکارهای کوچک و اشتیاق جامعه ،اب‌بازی در کل تبدیل شده است. فصل 5 توسط Volk-Weiss کارگرد، می‌شود و پنج فروشگاه که عمدتاً در زمینه ،اب‌بازی‌های قدیمی و کل،یونی تخصص دارند، مورد توجه قرار می‌گیرد.

یک فروشگاه ،اب بازی در نزدیکی شما فصل 5 شامل:

یک فروشگاه ،اب بازی در نزدیکی شما توسط eBay، Vrbo، Death Wish Coffee، Super7 و The Tribeca Film Festival حمایت مالی می شود. پنج فصل اول اکنون در Amazon Prime Video پخش می شود.

در طول چند سال گذشته، شرکت Nacelle به ،وان یک شرکت رسانه ای متنوع، منشعب شده است. شرکت Nacelle که به‌خاطر مجموعه‌های تلویزیونی کمدی و ویژه‌اش شناخته می‌شود، اکنون پاد،ت تولید می‌کند، در انتشار فعالیت می‌کند و مجموعه‌ای قوی از برندهای دارای مجوز برای توسعه در بخش رو به رشد ،اب‌بازی خود به رهبری دیوید وونر، دامپزشک صنعتی ایجاد کرده است.

در اوایل سال جاری، این شرکت خود را فاش کرد افسانه های خنده خط اکشن فیگور با حضور جوآن ریورز، بیل هی، و لنی بروس، و اکنون اولین چهره‌های نسخه بازسازی‌شده خود از Ideal Toys’ Robo Force را ارسال می‌کند که شامل نسخه‌های به‌روز شده Ma، 89 (م، استیل سابق) و Wrecker در دهه 1980 است. علاوه بر این، این شرکت در حال کار بر روی راه‌اندازی مجدد Revell’s Power Lords است و در حال حاضر در حال درخواست سفارش‌های ،ده‌فروشی برای دو برند جدید متمرکز بر کودکان، Garden Surprise و Big Bad Battle Caps است.

این شرکت همچنین در حال راه اندازی مجدد نام تجاری Sectaurs و اخیرا است برنامه های موج دوم را فاش کرد از اکشن فیگورها بر اساس اموال سابق کولکو.

در Comic-Con International: San Diego (SDCC) این تابستان، برایان ولک وایس با نشریه خواهرمان صحبت کرد، پاپ اینسایدر، با توجه به ورود این شرکت به صنعت ،اب بازی رقابتی.


منبع: http://toybook.com/exclusive-a-toy-store-near-you-season-5-trailer/