گروه جالوت بازی Game Night in a Can License • The Toy Book را به دست آورد


Game Night in a Can در ابتدا به ،وان یک کمپین سرمایه گذاری جمعی آغاز شد. | منبع: گروه جالوت

یکی از محبوب ترین بازی های Barry & Jason خانه جدیدی دارد.

گروه Goliath یک قرارداد مجوز با Barry & Jason Games & Entertainment برای Game Night in a Can امضا کرد.

بر اساس بخش‌های پرطرفدار از بری مک‌لافلین و جیسون لاوتن‌شلگر، بازی‌های کمدی تور زنده، بازی شب در یک قوطی دارای 35 چالش خلاقانه و فیزیکی است. برخی از محبوب ترین چالش ها عبارتند از فقط بگو نوح، که در آن افراد وظیفه ایجاد گونه های جانوری جدید را دارند و ضربه گیرهای ش،ته، یک بازی رقابتی با لب به لب.

مک لافلین و لوتنشلگر خوش شانس هستند که با جالوت شریک شدند.

مک‌لافلین می‌گوید: «آن‌ها واقعاً دیدگاه بازی شب در یک قوطی و اهمیت الهام بخشیدن به تفکر خلاق و بازی تخیلی را درک می‌کنند. آنها همچنین بازی می کنند ضربه گیرهای ش،ته هر فرصتی که به دست می آورند، که ما آن را دوست داریم.»

ماموریت جالوت ایجاد لحظات با هم بودن برای همه است. | گروه جالوت

Game Night in a Can محدودیتی در تعداد بازیکنان ندارد، امکان تقریباً بی‌نهایت ،یب‌های گیم‌پلی وجود دارد و کودکان و بزرگسالان در هر سنی می‌توانند از آن لذت ببرند و به مأموریت جالوت برای ایجاد لحظات با هم بودن برای همه کمک می‌کند.

برایان وایس، رئیس گروه گولیات آمریکای شمالی، می‌گوید: «افزودن Game Night in a Can به مجموعه بازی‌های مهم، ما کاملاً با مأموریت ما برای گسترش شادی و باهم بودن در سراسر جهان مطابقت دارد. «این یک بازی ساده و قابل حمل است که جادوی بری و جیسون را در به نمایش گذاشتن روحیه خلاق و ،انه در همه ما دارد. این نوعی از بازی است که می تواند خاطرات ماندگاری ایجاد کند – با دوستان، با خانواده، بدون توجه به سن.

نسخه پنجمین سالگرد Game Night in a Can که به ،وان یک کمپین سرمایه‌گذاری جمعی موفق راه‌اندازی شد، دارای طراحی گرافیکی از شریک قدیمی چاد فورد و شخصیت‌های خنده‌دار هنرمند Jade Wolf است.


منبع: http://toybook.com/goliath-game-night-in-a-can-acquisition/