پسر


خلاصه (ویکی): Jung_E یک زمین متروک در قرن بیست و دوم را به تصویر می کشد که به دلیل تغییرات آب و هوایی دیگر قابل س،ت نیست. در میان هرج و مرج، یک جنگ داخلی در پناهگاه ساخته شده برای بقای انسان آغاز می شود. پیروزی – به م،ای پایان جنگ – اکنون به یافتن راهی برای شبیه سازی مزدور افسانه ای Jung_E به یک ربات مقیاس پذیر بستگی دارد.

خلاصه (نتفلی،): در یک آینده نزدیک پسا آ،ا،م،، یک محقق در یک آزمایشگاه هوش مصنوعی تلاش برای پایان دادن به یک جنگ داخلی را با شبیه سازی مغز یک سرباز قهرمان – مادرش، رهبری می کند.

تری،:

سال 2194 است. امید و سلاح نهایی بشریت، جنگجوی رزمی هوش مصنوعی با رمز “JUNG_E” است. فقط در 20 ژانویه آزاد شدن او را تماشا کنید در نتفلی،.

این فیلم 1 ساعت و 39 متر (مدت زمان) توسط یون سانگ هو (“Hellbound”، “Train to Busan”) نوشته و کارگرد، شده است و کیم هیون جو (Jung-E)، ریو کیونگ سو (Sang-Hun) در آن بازی می کنند. و مرحوم کانگ سو یون (سئو هیون) که در 7 می 2022 به دلیل خونریزی مغزی از دنیا رفت.asianwiki.com).

تماشای تری، برای #پسر بر #پاپ کورن،: https://t.co/wFrx5nx0Vz

نوشته + کارگردان #YeonSang، (#جهنم محدود، #TraintoBusan) & ستاره ها #کیم هیونجو، #جونگی اولین نمایش 20 ژانویه #نتفلی،.#سرگرمم کن pic.twitter.com/kpqEQTatns

– toysrevil (@toysrevil) 5 ژانویه 2023

باید به شکل FTW با مقیاس 1/6 تبدیل شود!

تیزر:
منبع: http://toysrevil.blo،.com/2023/01/junge.html