نقد و بررسی World of Nintendo Wendy


پنج سال پس از اولین حضور Koopaling Iggy در خط Jakks Pacific World of Nintendo، پنجمین شرکت کننده در قالب Wendy وارد مجموعه شده است. یا Wendy O. Koopa اگر OG هستید

من از همان ابتدا با خط دنیای نینتندو همراه بودم. 8 سال پیش را به یاد می‌آورم، زم، که فرصت داشتیم با طراح اصلی و مدیر بازاریابی خط چت کنیم، زیرا همه چیز تازه شروع شده بود. حتی در آن زمان‌های شکل‌گیری، من به شدت روی (امیدوارم) قرار دادن کوپالینگ‌ها (آنها برای من همیشه بچه‌های Koopa خواهند بود) در خط متمرکز بودم. مدتی طول کشید تا آنها به راه بیفتند، اما بعد از بیرون دروازه، ایگی (مورد علاقه من در میان گروه) آنها را شروع کرد. به آرامی اما مطمئناً، لودویگ، لمی و ،ی دنبال شدند و اکنون وندی نیز اینجاست.

مطمئناً اینجا یک بازی طول، بوده است، و با توجه به اینکه روی و مورتون اکنون برجسته هستند، من واقعاً امیدوارم که بتو،م این گروه را تا آ، ببینیم. همه آنها در حال حاضر در خط کوچکتر 2.5 اینچی منتشر شده اند، بنابراین امیدواریم که برای نسخه های اکشن فیگور آنها خوب باشد. اشتباه نکنید، بازیکنان کلیدی مانند Daisy، Toadette، Rosalina، Birdo و دیگران نیز هنوز لغو شده‌اند، اما دریافت همه Koopalings فقط یک دستاورد فوق‌العاده برای World of Nintendo خواهد بود. ما در نهایت به نقطه ای نزدیک هستیم، بنابراین من تمام انگشتان دست، پاها و چشمانم را در هم می گذارم و با هر ،یب جدید، یکی از آن افراد شامل می شود.

تمام آنچه گفته شد، ما اینجا هستیم تا در مورد وندی صحبت کنیم، و واقعاً – او بسیار عالی ظاهر شد. این خط جزئی‌ترین یا دقیق‌ترین خط نیست، اما عملکرد بسیار خوبی در نمایش دقیق طرح‌ها دارد و در عین حال حرکت من،ی به ما می‌دهد. من می‌توانم بگویم که مطمئناً یک مورد از فرم بیش از عملکرد است (اینها معمولاً بهتر از حرکت به نظر می‌رسند) اما همه چیز حتی پس از این همه سال هنوز در حال تکامل است و وندی در مورد انتظار شما حرکت می‌کند.

به استثنای ایگی، که در واقع توانایی بیان کمی دارد، همه کوپالینگ‌ها موضعی از قبل در مورد مجسمه‌شان دارند که دارایی‌های شخصیتی قابل تشخیص را به یاد می‌آورد. وندی مقداری از آن را دارد، اما اگر شما یکی از کوپالینگ‌های دیگر را دارید، او نیز مانند بقیه آنها حرکت می‌کند. وندی مرد ،کبوتی نیست، بنابراین من انتظار ندارم که او به این شکل حرکت کند، و دست ها و پاهای صاف او نشان دهنده این موضوع هستند. گفتنی است، او حرکت ، و دم دارد که به ایستادن کمک می کند، و با پاهای کوچکش خیلی بهتر از آنچه انتظار داشتم تعادل برقرار می کند. مفصل گردن او دامنه شگفت انگیزی پیدا می کند، به طوری که او را از همتایان منتشر شده قبلی خود جلوتر می دهد.

از نظر زیبایی شناختی، وندی یکی از بهترین کوپالینگ هایی است که تا کنون به دست آورده ایم. من در واقع فکر می کنم به استثنای لمی، که بیش از حد قد بلند است و بیان نامشخصی دارد، کوپاها در نمایش خود در خط به خوبی عمل کرده اند. به نظر می رسد وندی از صفحه راهنمای سبک مدرن خارج شده است، و او لب های صورتی روشن، پاپیون و صدف، کنتراست خوبی را برای پسرها ایجاد می کند. وندی یکی از شخصیت‌هایی است که در طول سال‌ها تغییر چشمگیری در طراحی خود نداشته است (مانند ایگی)، بنابراین جدای از رنگ صورتی برای قرمز اصلی، این شکل به ،وان یک نسخه ک،یک نیز بسیار خوب عمل می‌کند.

کمان فوق‌الذکر ویژگی مشخص اوست و به طرز عالی خودنمایی می‌کند (وندی با وجود اینکه یکی از دو کوپالینگ بدون مو است، کمان دارد). او همچنین دستبندهای النگو خود را در مچ دست خود دارد. اینها به دست‌ها متصل می‌شوند و با آن‌ها می‌چرخند، که می‌تواند با برخی از حالت‌ها، موقعیتی مغایر با جاذبه به آنها بدهد، اما این تنها راه‌حل برای آنها بود. تنها ا،سوری وندی، چوبدستی مورد نیاز او با سنگ بنفش است که کاملاً خوب است، اما گرفتن یک یا دو انگشتر نیز جالب بود.

من نمی‌خواهم آن را بی‌تفاوت کنم، اما وقتی ،ت به خط Koopalings در دنیای نینتندو می‌رسد، داریم به آنجا می‌رسیم. خیلی آهسته، اما مطمئناً به آنجا می رسیم. وندی یک اضافه‌شده عالی به گروه است، و تنها روی (دومین مورد علاقه من در میان گروه) و مورتون باقی می‌ماند. با تایید شدن Boom-Boom برای موج آینده، امیدوارم که این بدان م،است که اندازه روی و مورتون می‌تواند در بسته‌بندی جای بگیرد و من مایلم در سال 2023 حداقل در مورد یکی از آنها خبرهای خوبی برای ما به ارمغان بیاورم. در حال حاضر، مواظب وندی باشید زیرا او اکنون در حال ورود به فروشگاه های آنلاین است، و BBTS باید به زودی او را در انبار داشته باشد.

درباره نویسنده پست

وی بی

خب، من شیفته گرینلند هستم. من از مس،ه ، حیوانات، اکشن فیگورها و دیدن افرادی که برای جان خود می دوند لذت می برم.


منبع: http://thefwoosh.com/2022/11/jakks-pacific-world-of-nintendo-wendy-review/