فصل 24 Pokémon Master Journeys: The Series اکنون به صورت دیجیتال در دسترس است


بچه‌ها می‌توانند فصل 24 را پخش کنند Pokémon Master Journeys: The Series اکنون! | منبع: پوکمون

بچه‌های شما می‌توانند به آش و دوستانش در همه ماجراهایشان بپیوندند – هر زمان که بخواهند!

را پوکمون شرکت بین المللی اعلام کرده است که کل فصل 24 از Pokémon Master Journeys: The Series اکنون برای ،ید یا اجاره در انواع مختلف در دسترس است دیجیتال ویترین فروشگاه ها در ایالات متحده از جمله iTunes، گوگل پلی، و آمازون.

این جدیدترین فصل مملو از 42 فصل هیجان انگیز است ،مت هابا حضور Ash و گروهش در تمام ماموریت هایشان برای گرفتن جالب ترین پوکمون ها در دنیاهای مختلف برای Cerise Laboratory. در طول فصل، Ash در سری World Coronation در رتبه های بالایی قرار می گیرد و Goh به تلاش برای گرفتن پوکمون گریزان، Mew ادامه می دهد. این فصل همچنین به دنبال کلوئی می‌آید که او سفر خود را به ،وان یک مربی پوکمون در هنگام ملاقات آغاز می‌کند ایو.

جلدهای 1-3 از این فصل اکنون با قیمت 19.99-30.99 دلار در سرتاسر پلتفرم ها قابل ،ید هستند. ،مت‌های جداگانه فصل را می‌تو،د با قیمت ۱.۹۹ دلار در آمازون ،یداری کنید. علاوه بر این، 12 ،مت اول فصل 25 این مجموعه برای پخش در دسترس است نتفلی،. بچه ها حتی می توانند به آهنگ تم سریال گوش دهند سفرهای نهایی، با شما توسط Ec،smith در S،ify، Apple Music و سایر پلتفرم های پخش جری،.

برای آشنایی بیشتر با این سریال به ادامه مطلب مراجعه کنید pokemon.com. بچه‌ها می‌توانند صحنه‌های پوکمون مورد علاقه‌شان را از فصل 24 بارها و بارها تجربه کنند!


منبع: https://www.thetoyinsider.com/pokemon-master-journeys-season-24/