ده مورد دلخواه فاش شده از کامیک کان!


من به خانه برگشته‌ام و به هیچ‌وجه نزدیک به Con گیر نکرده‌ام، اما چشم‌انداز ،اب‌بازی‌های شگفت‌انگیز هنوز در ذهنم می‌رقصند. می‌خواستم افکارم را سازماندهی کنم و سعی کنم به همه چیزهایی که برای دیده شدن وجود داشت فکر کنم.

از نظر دیدن چیزهایی که دوست داشتم و می‌خواهم به مجموعه‌ام اضافه کنم، امسال سال خوبی برای من به نظر می‌رسید. تمام مدتی که در کف کنوانسیون قدم می زدم کیف من گریه می کرد، فقط به امید آرامش. با این حال، هیچ موردی پیدا نشد، و چیزهای جالب همچنان در راه بودند.

من خیلی دوست دارم در لیستی مانند این موارد خیلی بیشتری ذکر کنم، اما سعی می کنم آن را تا ده ها مدخل نگه دارم، حتی اگر کمی تقلب کردم (هشدار اسپوی،!). فقط به این دلیل که چیزی اینجا نیست به این م،ی نیست که من آن را به شدت دوست نداشتم. برای مثال، تمام چهره‌های سری سیاه جنگ ستارگان Ahsoka شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند – اما فقط یک جمعیت عظیم در بالای لیست بهترین‌های من وجود دارد.

بنابراین، در اینجا چیزهای شگفت انگیزی وجود دارد که من در SDCC دیدم، و در نهایت به فضای شخصی من اضافه خواهد شد. من این لیست را به چیزهایی که برای اولین بار در نمایشگاه ارائه شد نگه داشتم، فقط به این دلیل که یک خط پایه قابل اجرا داشته باشم. حتی دیدن چیزهایی که قبلاً برای اولین بار شخصاً در مورد آنها می دانستیم هیجان انگیز است (من به تو نگاه می کنم، سنجاقک!)، اما اجازه دهید این را فقط برای جدیدترین موارد جدید نگه داریم.

در اینجا لیست من است، اما حتما مواردی را که توجه شما را جلب کرد در نظرات زیر ذکر کنید.

Super7: نامن، فیگورهای یکپارچهسازی با سیستمعامل

فیگورهای Misfits چیز جدیدی نیستند، اما فیگورهای Misfits با DANZIG چیزی است که باید در مورد آن صحبت کرد. در نهایت اینکه او را در پ،تیک نشان دهیم، احساس بسیار خوبی است، و این فرمت بزرگ پنج اینچی برای این نوع چیزها من، است. این‌ها به همان اندازه که می‌توانستند جدید باشند، از نظر اولین‌ها، به‌روزرس،‌های دکو ممکن است هنوز ساخته شوند، اما من را آماده حساب کنید. اگر می خواهید فریاد بزنید، برای اینها فریاد بزنید!

NECA: Teenage Mutant Ninja Turtles Mirage Comics Rat King

من برای این یکی آماده نیستم و هنوز هم از آن ،نده هستم. وقتی شخصیتی که سابقه طول، در صنعت پ،تیک دارد، بهترین چهره خود را بعد از چند دهه به م،ای واقعی کلمه می بیند، چیزی می گوید. اما ما اینجا هستیم. Mirage Comics Rat King آنقدر ترسناک و با جزئیات است که به نظر می رسد از صفحه خارج شده است. قطعات قابل تعویض برای به تصویر کشیدن ظاهر متفاوت او در کمیک ها وجود خواهد داشت، بنابراین این یکی از بهترین چهره های TMNT Mirage تا کنون است، و این چیزی است که می گوید.

Hasbro: Marvel Legends Crystar

خوب، هیچ ، این را ندیده است، پس نگویید که شما این کار را کردید. ML های جالبی در SDCC به نمایش گذاشته شدند، مطمئناً، اما هیچ کدام به این خوبی نبودند. دودهای مقدس، کریستار! این شخصیت مدت زیادی است که در حاشیه قو،ن ناشناخته کمین کرده است، فکر می کنم او را به مقوله «هرگز اتفاق نخواهد افتاد» رساندم. اما او اینجاست! و او عالی به نظر می رسد! خطوط هندسی واقعاً نگاه او را به تصویر می کشد و پ،تیک شفاف برخی از بهترین هایی است که تا به حال دیده ام. نمی توانم برای این مرد صبر کنم، و امیدوارم چیزهای بیشتری از این اسطوره ببینیم.

مجموعه های Syndicate: Double Dragon & G،ulies

خب، اینجا یک شرکت جدید و چشمگیر با پیشینه تاریخی قوی است. جری ماکالوسو (قبلاً از SOTA، Pop Culture S،ck و غیره) با یک سرمایه گذاری جدید بازگشته است، و پسر، اوه پسر، او را تحت تاثیر قرار داد. من در اینجا تقلب می‌کنم، زیرا هم دو اژدها و هم The G،ulie را ذکر می‌کنم، اما همه آن‌ها بسیار عالی به نظر می‌رسند، و من برای قرن‌ها به دنبال فیگورهایی از همه این چیزها بودم. آری تعدادی Golden Girls، Dragon’s Lair و دیگران را اضافه کنید، و Syndicate مطمئناً در این نمایش ظاهر شد.

Mattel: Masters of the Universe فیلم Masterverse Evil-Lyn

این یک افشای کاملاً غیرمنتظره دیگر بود که من را کاملاً مات و مبهوت کرد. تنها دهه ها طول کشیده است، اما ما بالا،ه اولین فیلم MOTU خود Evil-Lyn را می گیریم! این چه چیز شگفت انگیزی است، و این واقعیت که دیگر شخصیت های فیلم ممکن است برای اکران روی میز باشند، چیزی است که من در این مرحله به سختی می توانم درک کنم. من عاشق این طراحی برای Evil-Lyn هستم و به نظر می‌رسد که او می‌تواند با مجموعه Masterverse شما همراه شود یا در نمایش ک،یک نیز فریب بخورد. وای!

NECA: Advanced Dungeons & Dragons Elk،rn

برای من، خط D&D بهترین کاری است که NECA انجام می‌دهد و مربوط به Turtle نیست. تا این لحظه ساخت آن کمی کند بوده است، اما جستجوی الکورن برای اولین بار به ،وان بخشی از سری سوم یک لذت واقعی بود. او کاملاً شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد و لوازم جانبی اضافه شده بسیار لذت بخش است. این خط در حال تبدیل شدن به چیزی خاص است، بنابراین ما می‌تو،م تمام عیار قدیمی (و «گمشده» سال گذشته) را در این قالب دریافت کنیم. اما چه ،ی در سریال 3 به الخورن خواهد پیوست؟ هوم…

Hasbro: GI Joe Cl،ified Series VAMP و Clutch اما واقعاً – همه اینها. فقط همه چیز!

بله، این یک تقلب است، و برایتان مهم نیست. اگر بخواهم اولین بازی GIJCS مورد علاقه خود را انتخاب کنم، VAMP خواهد بود، اما همه چیز کاملاً شگفت انگیز بود. حتی نمایش‌های ناشناخته چیزهایی مانند دوک و اسکارلت یکپارچهسازی با سیستمعامل، من را بسیار هیجان زده کرده است. Tripwire؟ آره! شوک ویو؟ آره! مارپیچ؟ آره! شاهین؟ آره! تیم کریمسون استرایک؟ آره! مشعل و زنگ؟ اوه جهنم بله! مت و ضایعات؟ Holy freakin’ HELL بله! همه اش. این خط در حال حاضر یک شادی مطلق است و تیم جو در حال له ، همه است. من نمی توانم منتظر همه چیزهایی که نشان داده شد و اشاره شد و هر چیز دیگری در آینده بمانم.

Super7: T،derCats ULTIMATES! لانه گربه

می‌دانم که ما قبل از نمایش در مورد این موضوع می‌دانستیم، اما کل ساخت این بود که Lair در SDCC اولین نمایش را خواهد داشت. حتی کلماتی برای توصیفش ندارم. این موضوع تا حد زیادی بحث کامیک کان بود، حداقل در مورد ،اب بازی احتمالی، و ناامید کننده نبود. هیچ راهی برای توصیف این موضوع وجود ندارد که چقدر چشمگیر و عظیم است. کلمات عدالت را رعایت نمی کنند. تصاویر عدالت را رعایت نمی کنند. ویدیو عدالت را رعایت نمی کند. دیدن آن به صورت حضوری تنها راه برای درک همه چیز است، و این یک نوع مورد در طول زندگی است. 650 دلار پول زیادی است، اما دیدن در نمایشگاه نشان می دهد که 100٪ ارزش آن را دارد. من نمی توانم صبر کنم تا آن را به مجموعه خود اضافه کنم، حتی اگر مجبور باشم چیزهای زیادی را جابجا کنم تا این اتفاق بیفتد.

NECA: Teenage Mutant Ninja Turtles Adventures Stump Wrestling Turtles

افشای کامل: حتی اگر ما در اولین حضور این زیبایی ها در SDCC نبودیم، آنها همچنان در لیست من بودند. حتی آن‌هایی از ما که آزموده‌ترین و واقعی‌ترین طرفداران لاک‌پشت هستیم، احتمالاً حتی چند سال پیش هم نمی‌توانستیم تصور کنیم که اینها را ببینیم. لاک پشت های کشتی. این یک برش شگفت‌انگیز است و راهی عالی برای معرفی آنها به خط ماجراهای NECA. اینها 100٪ نقاشی های کن میچرونی هستند که به صورت سه بعدی آمده اند و این عبارات فقط همه آن را یخ می کنند. به علاوه، این بدنه‌های پایه فوق‌العاده هستند و لاک‌پشت‌های آرچی استاندارد بسیار خوبی را در خط تولید خواهند داشت. ما در چه عصر جمع آوری لاک پشت ها زندگی می کنیم.

Jada Toys: Mega Man 2 Wood Man و Bubble Man

این باید به ،وان شگفتی ZERO باشد. من تصدیق می کنم که مدتی است در مورد این خط صحبت می کنم و فوران می کنم، اما نمی توانم کمکی به آن کنم. این چیزی است که من تمام عمر منتظرش بودم. Mega Man دقیقاً در آنجا با TMNT و MOTU برای من رتبه‌بندی می‌شود، بنابراین دریافت اولین کرک واقعی در خط اکشن فیگور واقعی برای من بسیار هیجان‌انگیز است. من در حال حاضر خود را به ،وان خوش شانس در اینجا به حساب می‌آورم – اولین بازی‌های جدید شامل Wood Man و Bubble Man، دو استاد ربات Mega Man 2 مورد علاقه من بود. هک، Wood Man و Ice Man برای استادان ربات مورد علاقه من در همه زمان ها گره خورده اند و من هر دوی آنها را در سه سری اول خواهم داشت. به علاوه، مجبور شدم کمی با چهره های سری اول بازی کنم. ایپ من نمی توانم برای اینها صبر کنم و فکر می کنم این خطی خواهد بود که محبوبیت بیشتری پیدا می کند – ارقام بسیار سرگرم کننده هستند. این واقعا یک رویای مادام العمر است.

همانطور که مرسوم است، Honorable Mention برای چیزهایی مانند فیگورهای Ahsoka سری بلک، شبح Haslab، مجسمه‌های ادای احترام ،اب‌بازی Silver Hawks، NECA Elvira، Jada Dee Jay، NECA Flash Gordon و موارد دیگر فریاد می‌زند. چیزهای بسیار جالبی وجود داشت، بنابراین مهم نیست که به چه چیزی علاقه دارید، مطمئناً چیزی برای همه وجود داشت.

اوه، و دیدن اولین نمونه های اولیه نینجا اسکرول ما در نمایشگاه واقعاً عالی بود 😉

موارد مورد علاقه شما چه بود؟


منبع: http://thefwoosh.com/2023/07/sdcc-2023-top-ten-favorite-reveals-from-comic-con/