حراج Excalibur از جام مقدس جنگ ستارگان پرده برداری می کند: 12 پشت پالیتوی وینیل کیپ جاوا


دسته چک خود را بیرون بیاورید! Eمزایده xcalibur یک دستگاه فوق کمیاب Palitoy 12 Back Vinyl Cape Jawa را به حراج می گذارد. لات 154 در 22 ژوئیه برای حراج خواهد بود. برای اطلاعیه مطبوعاتی کامل کلیک کنید!

فیگور جاوا از جنگ ستارگان PALITOY 1978 با کیپ وینیل کمیاب روی کارت 12 پشتی

کینگز لنگلی، ،ستان جولای 2023 – Excalibur Auctions، نامی مشهور در حراجی‌های ،اب‌بازی‌ها و کل،یون‌ها، با هیجان رونمایی از Lot 154 را اعلام می‌کند. SW-12A). این قطعه خارق العاده در تاریخ به حراج گذاشته خواهد شد 22 ژوئیه 2023، در فروش کل،یونرهای Toys & Model Railways با ،ن 10000 تا 15000 پوند.

جاناتان تورود، حراج گزار Excalibur اظهار داشت: «این شکل یکی از کمیاب‌ترین چهره‌های جنگ ستارگان کارت‌شده شناخته شده است، با تقریباً 10 تا 15 نمونه مستند – شنل وینیل روی جاوا، با شنل پارچه‌ای که مدت زیادی از تولید آن نگذشته بود، جایگزین شد. تنوع کارتی PALITOY ،ستان حتی از نسخه Kenner ایالات متحده نادرتر است. این یک افتخار است که چنین قطعه ای از تاریخ ،اب بازی جنگ ستارگان را اداره کنم.»

کارت 12 پشتی تقریباً صاف باقی می‌ماند و به دلیل ذخیره‌سازی دقیق، چروک‌های جزئی در گوشه‌ها نشان می‌دهد و به‌طور قابل‌توجهی زبانه پانچ اصلی را در محل حفظ می‌کند. رنگ‌های کارت بی‌نقص هستند و حباب هیچ‌گونه زردی نداشته است، زیرا این شکل هرگز نمایش داده نشده است.

این رقم همچنین دارای منشأ مشخصی است. فروشنده که بین سال‌های 1974 تا 1979 به‌،وان مدیر هنری مارول ،ستان فعالیت می‌کرد، این ارقام را به ،وان هدیه از PALITOY در جریان تبلیغ خط ستارگان در کمیک‌های مارول دریافت کرد. این شکل دارای درجه E بر روی کارت VG/E است که نشان دهنده شرایط استثنایی آن است. از طرفداران جنگ ستارگان در سراسر جهان انتظار می رود برای این فرصت یکباره برای به دست آوردن یکی از کمیاب ترین چهره های جنگ ستارگان که به بازار آمده است، مناقصه بدهند.

دیگر ارقام جنگ ستارگان در فروش از همان فروشنده شامل یک شخصیت Stormtrooper و Sand People است که هر دو در کارت های مشابه PALITOY 12 پشتی هستند.

کاتالوگ این فروش اکنون به صورت آنلاین منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایده، از جمله ثبت نام و جزئیات مناقصه، لطفاً به وب سایت رسمی حراجی Excalibur به نش، مراجعه کنید. www.excaliburauctions.com.
منبع: https://www.jeditemplearc،es.com/2023-07-16-excalibur-auctions-unveils-a-star-wars-،ly-grail-12-back-palitoy-vinyl-cape-jawa/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=excalibur-auctions-unveils-a-star-wars-،ly-grail-12-back-palitoy-vinyl-cape-jaw،