جزئیات 60th Avengers Super Adaptoid Legends Marvel – The Toyark


افسانه های فوق آداپتوئید مارول

چهره‌های Avengers 60 Anniversary از Hasbro’s Marvel Legends همچنان ادامه دارند و هر هفته پیش‌فروش‌های جدید را به کندی عرضه می‌کنند. یک Super Adaptoid با الهام از کمیک ک،یک در راه است، با اندازه بزرگ به 12 اینچ در مقیاس 6 اینچ در علامت تجاری دکو سبز خود. ،ده‌فروشی با قیمت 69.99 دلار آمریکا عرضه می‌شود و قرار است در سال 2023 ارسال شود. برای دیدن ع،‌ها و جزئیات به ادامه مطلب مراجعه کنید، لینک‌های زیر را لمس کنید تا نسخه خود را در اختیار حامیان مالی ما قرار دهید!

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek

###

Super-Adaptoid به من،ت شصتمین سالگرد Avengers Legends Marvel

با Super-Adaptoid و سایر اکشن فیگورهای سری Hasbro Marvel Legends، هیجان و شگفتی دنیای مارول را به مجموعه خود بیاورید! (محصولات اضافی هر کدام جداگانه فروخته می شوند. بسته به در دسترس بودن.) در اصل توسط Advanced Idea Mechanics (AIM) برای مبارزه با کاپیتان آمریکا ساخته شده است، Super-Adaptoid می تواند قدرت ها و توانایی های قهرمانان اطراف را تکرار کند و به آن اجازه دهد با کل تیم Avengers مبارزه کند. این اکشن فیگور کل،یونی 6 اینچی Marvel Legends Avengers 60th Anniversary، 12 اینچ قد دارد. این شکل به گونه‌ای دقیق است که شبیه شخصیت Super-Adaptoid از مارول کامی، است، که شامل جزئیات عالی و نقاط مختلف بیان است. همراه با 2 لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک: تغییرات سبز Super-Adaptoid از سپر کاپیتان آمریکا و چکش ثور.

شامل فیگور و 2 عدد لوازم جانبی

  • SUPER-ADAPTOID: در اصل توسط Advanced Idea Mechanics (AIM) برای مبارزه با کاپیتان آمریکا ساخته شده است، Super-Adaptoid می تواند قدرت ها و توانایی های قهرمانان اطراف را تکرار کند و به آن اجازه دهد تا با کل تیم Avengers مبارزه کند.
  • Avengers 60th Anniversary: ​​این اکشن فیگور فوق آداپتوئید از ظاهر این شخصیت در کمیک های مارول الهام گرفته شده است و به هر مجموعه ای از اکشن فیگورهای Marvel Legends افزوده می شود.
  • لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک: این اکشن فیگور کل،یونی Hasbro Marvel Legends با 2 لوازم جانبی ارائه می شود. انواع سبز سپر کاپیتان آمریکا و چکش ثور
  • فیگور ممتاز فوق العاده بزرگ: طرفداران و کل،یونرهای مارول می توانند این قد بلند 12 اینچی را در مقیاس 6 اینچی سری Legends در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
  • ساخت چندین مجموعه: به دنبال فیگورهای اکشن Marvel Legends با الهام از سرگرمی بیشتر بگردید تا اکشن فیگورهای 6 اینچی مارول چندگانه خود را بسازید (هر کدام جداگانه فروخته می شود. بسته به در دسترس بودن)

شرکت هاه،رو
شخصیت هاسوپر آداپتوئید
مقیاس6 اینچ
خط فرعیافسانه های مارول

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/20/marvel-legends-super-adaptoid-avengers-60th-details-499589