با دوچرخه برقی Schwinn Healy Ridge با جنگل حومه شهر مقابله کنید


منبع: شوین

وقتی صحبت از تکامل و نوآوری می شود، دوچرخه دسته می‌تواند نمونه‌های بسیار شدیدی را ارائه دهد.

در حالی که جنبش یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام‌بخش تجدید حیات دوچرخه‌های ک،یک است که از دهه‌های 1970 و 80 به عاریت گرفته شده‌اند، مانند Schwinn Tor،o Krate EVO به سبک BMX یا Krate EVO به سبک درگستر برای بچه‌های کوچک‌تر، این دسته به سمت آینده‌ای قدرتمند پیش می‌رود. نوید تحرک بیشتر

دوچرخه برقی 24 اینچی Schwinn Healy Ridge (دوچرخه الکترونیکی) یک ورودی اخیر به جنبشی است که خانواده ها می توانند از آن برای کمک به ماجراجویی های بیشتر با دوچرخه سواری دورتر و نه سخت تر استفاده کنند.

با افزودن یک موتور هاب کمک پدال 250 واتی با باتری به یک قاب محکم، سواران 8 سال به بالا می توانند با سرعت 16 مایل در ساعت حرکت کنند و با یک بار شارژ چهار ساعته به مسافت 20 مایلی برسند. “کمک” کلمه کلیدی در اینجا است زیرا دقیقاً همان کاری است که انجام می دهد – با اضافه ، مقداری اضافی، خستگی را کاهش می دهد. اومف پشت سر سوار برای کمک به مق، با شیب های تند و مسافت های طول،. آیا تا به حال به تپه ای برخورد کرده اید که برای رسیدن به بالا مجبور شوید ایستاده روی دوچرخه خود رکاب بزنید؟ با این دوچرخه، دریچه گاز را فشار می دهید و کوه را فتح می کنید!

دوچرخه الکترونیکی 24 اینچی Schwinn Healy Ridge ما در آستانه اولین سواری خود. | منبع: جیمز زان

با ورود به جنبه فنی همه چیز، دوچرخه الکترونیکی Healy Ridge دارای یک پیشرانه 18 سرعته با یک شیفتر پیچشی نصب شده روی دسته است که سواران می توانند برای تنظیم تجربه دوچرخه سواری از آن استفاده کنند. و هنگامی که زمان کاهش سرعت یا توقف صدا فرا می رسد، ترمزهای دیسکی مک،کی این کار را انجام می دهند.

والدین باید بدانند که در اینجا یک منحنی یادگیری وجود دارد. برای سوارکاران جدید نظارت لازم است، و حتی بزرگسالان نیز باید احتیاط کنند (و کلاه ایمنی بپوش) هنگام کار با دوچرخه و یادگیری تمام نکات ظریف آن. تعجب خواهید کرد که وقتی مقداری قدرت به یک دوچرخه قدیمی اضافه کنید، چقدر سریع احساس می شود!

به طور کلی، سواری به لطف کمک فنرهای جلو نرم است و اندازه برای سواران خانه ما من، است. در حالی که ما Healy Ridge 24 اینچی را به منظور بررسی ارزیابی کردیم، Schwinn یک نسخه 26 اینچی را برای سواران بلند قد ارائه می دهد.

توجه داشته باشم که دستورالعمل های ارائه شده در مورد کنترل دوچرخه می تواند کمی واضح تر باشد. همچنین یک چیز عجیب در این است که کنتر، نصب شده روی دسته دارای یک دکمه “نور” است که هیچ کاری نمی کند زیرا دوچرخه چراغ ندارد. این احتمال وجود دارد که این کنتر، در چندین مدل دوچرخه و برخی از آنها استفاده شود انجام دادن چراغ داشته باشد، اما با این وجود، باید در راهنما به آن اشاره شود.

دوچرخه الکترونیکی Healy Ridge با کنار گذاشتن دستورالعمل‌ها، ورود کاملی به دنیای رو به رشد خودروهای برقی برای خانواده‌هایی است که می‌خواهند جدیدترین روش راندن را تجربه کنند. اگر فقط آن افراد قدیمی دوچرخه سوار با ،تیک های جلوی غول پیکر می توانستند ما را ببینند!


منبع: https://www.thetoyinsider.com/schwinn-healy-ridge-electric-bike-review/