آرکید را با این توپ اسکیت بادی غول پیکر به محل زندگی خود بیاورید


با این بازی آشنا به خانواده سرگرم شوید! | منبع: فلایبار

چه به دنبال آن ،اب‌بازی “WOW” هستید یا چیزی می‌خواهید که بازی را به محل اقامت شما بیاورد، Skee-Ball بزرگ Funpark را از Flybar بررسی کنید!

با استفاده از پمپ همراه می تو،د Skee-Ball را در داخل یا خارج از منزل باد کنید. با ساخت عایق دوبل آن، حدود 30 دقیقه طول می کشد تا باد شود. سپس، اگر از آن در خارج از منزل استفاده می کنید، می تو،د با استفاده از پایه های موجود، ،اب بازی را برای پایداری روی زمین محکم کنید. اگر از داخل خانه استفاده می کنید، ممکن است بخواهید سطح شیب دار را به سمت پایین ب،ب،د تا بهترین اثر را داشته باشید. Skee-Ball پس از باد ،، 11 فوت طول (با سطح شیب دار) و حدود چهار فوت عرض دارد.

برای باد ، چهار توپ ،تیکی قهوه‌ای به یک پمپ دوچرخه (شامل نمی‌شود) نیاز دارید – تا بچه‌ها بتوانند آنها را پرتاب کنند و امتیاز ،ب کنند. یک بازگشت توپ داخلی وجود دارد، بنابراین ادامه بازی آسان است! از آنجایی که Skee-Ball را می‌توان در داخل خانه نیز استفاده کرد، می‌تو،د آن را در اتاق بازی راه‌اندازی کنید و بچه‌ها چیزی برای بازی در یک روز بار، یا برای یک فعالیت منحصربه‌فرد در تاریخ بازی داشته باشند.

می‌تو،د آن را برای روزهای بازی باد کرده یا از پمپ موجود برای تخلیه سریع آن استفاده کنید و Skee-Ball را تا زم، که بخواهید دوباره از آن استفاده کنید، ذخیره کنید. ممکن است بازگرداندن آن در بسته بندی سخت باشد، بنابراین این منتقد پیشنهاد می کند یک سطل ،تیکی بسیار بزرگ برای نگهداری داشته باشید!

چه در داخل خانه و چه در خارج از منزل استفاده شود، همچنین یک روش سرگرم کننده برای کار بر روی مهارت های ورزشی بسکتبال، بولینگ یا بیسبال است، زیرا در پرتاب دقیق کار می کند. این یک فعالیت لذت بخش برای اضافه ، به جشن تولد، گردهمایی خانوادگی، یا کباب حیاط خلوت است. بگذارید همه به طور معمولی بازی کنند – یا با راندها و جوایز آن را به یک چالش تبدیل کنید!

کارناوال را به خانه خود بیاورید!


منبع: https://www.thetoyinsider.com/inflatable-skee-ball-flybar-review/